Nestarala som sa o socialny zivot, teraz som zistila, ze uz je prec

Príspevok v téme: Nestarala som sa o socialny zivot, teraz som zistila, ze uz je prec
Salwika

Ahojte, neviem ci to niekto zazil, ale je to asi lahsie ako sa zda - prist o kamosov.

Staci, ked vam po rokoch zavru podnik, ktory bol akokeby zakladna a ktory nas spajal (co sa aj stalo rokov dozadu). Zrazu sme sa nemali, kde stretavat, zrazu som prisla o znamych.

Potom sa zas okruh mojich spoluziakov a znamych zo skoly rozpadol, lebo sme sa rozprchli na VS, do roboty. Uz to vsetko bolo ine.

Teraz som na VS, mam spoluziakov, ale uz su to ine kamaratsva, nie take vrucne, ako z detstva ci puberty - take uprimne.

No a tym, ze som venovala kopu casu skole, a len asi 5 tym istym ludom (rodina plus najblzsia kamoska), tak si zrazu uvedomujem, ze nemam nikoho ineho okolo. KOmu mozem zavolat a ist von.

Teoreticky mozem skusit hocikoho, koho mam na soc. sieti v priateloch. ALE neviem ako by to dopadlo.

V podstate len tuzim mat zas nejaku dobru dusu okrem tych 5 tych istych ludi, ktorych vidavam nonstop, okolo seba.

Takze ak si chces so mnou pisat, potom niekedy sa aj stretnut ako kamoska, ci kamos, tak sa ozvi :) Nieco spolocne najdeme, len nejak nemam rada scifi ;) som z BA.

p.s. rada sa smejem, som extrovertny introvert.

Salwika

no ja mam znamych zo ZS a SS ale na VS je hl temou skola, lebo v podstate sa musime stale ucit, takze to tak prirodzene ide, ako sa ucit, strategie, ake knihy, kedy co treba porobit. Nejak v takych konverzaciach sa mi nechce bavit o osobnom zivote :D najma ak ja mam priatela a napr oni nie :) co im tam nakecam

jarny kvet

no to mas divne s tou skolou, ze nechces odtial ludi, lebo by ste sa bavili len o skole... ja mam vacsinu najblizsich priatelov prave z VS (a dalsiu skvelu kamosku zo ZS a dalsiu zo SS, na kazdej skole som nejaku super dusu ulovila/nasla :D ) a to byvame kazdy v inom meste, dokonca aj statoch ;) skor si nestretla take spriaznene duse. ale na nete hladat, co ja viem, to je take silene podla mna. ja som vacsinu naj priatelov za zivot stretla v nejakej klucovej ci inak zaujimavej situacii, obcas to bola len jedna dve vety a bola ruka v rukave :D neviem to definovat, ale mna pritahuju proste ludia co su na rovnakej vlnovej dlzke a to nejak automaticky ide, ostatni, no s tymi mi staci mat take chladnejsie vztahy ze znami. nikdy som nemala potrebu velkej partie, ale dokazem sa aj v takej spolocnosti v pohode zabavit, ale nie su to moji najblizsi priatelia a staci mi to iba raz za cas s nimi, takze nejake organizovane stretavania ze piatok a konktretny klub, tak to ma nebavi a nikdy nebavilo

Salwika

ja na zoznamkach hladat kamsky nechcem tiez, tu na forum som napisala, lebo to nie je zoznamka. A aby som odradila muzov, tak mam priatela, cize partnera si tu nehladam, ale kamaratsvo ano :) mam aj kamosov okolo seba, no je ich menej a stale dokola vidiet tie iste tvare je nudne. Zo skoly tiez poznam ludi, ale nechcem si skolu niest aj do osobneho zivota, t.j. nas spaja skola a furt sa o tom bavit este aj mimo nej ma nebavi.

vebe

To co pises Salwika je nieco celkom normalne, tak to v zivote byva. Sme na zakladnej, tam mame detske priatelstva, potom ideme na strednu, nove priatelstva a potom zrazu sa to rozprchne, tak ako pises, do sveta, do prace, na VS. Vznika priestor pre nove priatelstva a vztahy. Popri tom vsetko clovek totizto dozrieva, dospieva, formuje sa. Mozno by si bola prekvapena, ze keby aj ten podnik nezavreli, ze by po case vase stretavania a stare priatelstva uz nefungovali tak ako pred tym. Kazdy uz je niekde inde, smeruje inam, inak sa formuje. Je dobre mat dobru priatelku z minulosti ale zaroven je dobre byt otvoreny ludom, ktorych mas teraz okolo seba. Zoznamky na internete, no neviem, ja mam pocit ze priatelstvo vznika niekde za urcitych okolnosti, lebo nieco v danej situacii tych ludi spoji., nejako na seba posobia. To nieco vo virtualnom svete internetu chyba. Ale to je len moj nazor

excentrik

Zora00 - to iste plati o zenach, hlavne tzv. "baculky" zvyknu pouzivat specialne uhly na fotkach.. aby bolo vidiet ich bujare poprsie, ale zaroven bol zbytok zakryty - tucne brucho a stehna.

Ale osobne mi nerobi taketo nieco taky problem, ak ide o prijemnu osobu, lebo kamaratstvo sa naozaj nepodmienuje vzhladom a pri vztahoch je povaha tiez omnoho dolezitejsia.

Ked sa clovek zamiluje do povahy, ked najde niekoho na rovnakej frekvencii, tak potom ide vzhlad bokom.

A mimochom, ked som svoju prvu spoznal tusim v roku 2003, tak sme sa pred prvym stretnutim vobec nevideli, ani na fotke. Len podla opisu. Dokonca ani nepoculi. Dlho sme si pisali smsky a vedeli, ze sme si sympaticki.

Uhol pohladu, ale niekedy mi je z tychto nazorov dnesnych ludi fakt zle.

hulk

ja si myslim ze prave zeny na internete casto klamu vzhladom na fotke mnohe posobia neodolane ale v skutocnosti nic moc. Vy sa nalicite zapozujete nastavite spravne svetlo a posobite ako bohyne lenze ked pride realita tak sme my muzi sklamani. Mali by ste na net davat fotky take ake ste v skutocnosti a clovek by nebol z vas sklamani. tiez mam s tym skusenost a bol som neraz zaskoceny ako dokaze fotky klamat.