Nestarala som sa o socialny zivot, teraz som zistila, ze uz je prec

Príspevok v téme: Nestarala som sa o socialny zivot, teraz som zistila, ze uz je prec
Salwika

Ahojte, neviem ci to niekto zazil, ale je to asi lahsie ako sa zda - prist o kamosov.

Staci, ked vam po rokoch zavru podnik, ktory bol akokeby zakladna a ktory nas spajal (co sa aj stalo rokov dozadu). Zrazu sme sa nemali, kde stretavat, zrazu som prisla o znamych.

Potom sa zas okruh mojich spoluziakov a znamych zo skoly rozpadol, lebo sme sa rozprchli na VS, do roboty. Uz to vsetko bolo ine.

Teraz som na VS, mam spoluziakov, ale uz su to ine kamaratsva, nie take vrucne, ako z detstva ci puberty - take uprimne.

No a tym, ze som venovala kopu casu skole, a len asi 5 tym istym ludom (rodina plus najblzsia kamoska), tak si zrazu uvedomujem, ze nemam nikoho ineho okolo. KOmu mozem zavolat a ist von.

Teoreticky mozem skusit hocikoho, koho mam na soc. sieti v priateloch. ALE neviem ako by to dopadlo.

V podstate len tuzim mat zas nejaku dobru dusu okrem tych 5 tych istych ludi, ktorych vidavam nonstop, okolo seba.

Takze ak si chces so mnou pisat, potom niekedy sa aj stretnut ako kamoska, ci kamos, tak sa ozvi :) Nieco spolocne najdeme, len nejak nemam rada scifi ;) som z BA.

p.s. rada sa smejem, som extrovertny introvert.

Zora00

zoznamky cez internet su nespolahlive a zradne. Tiez som sa parkrat stretla s ludmi z netu a skutocnost bola ina ako pisali o sebe najme co sa tyka vzhladu. Clovek ma tendenciu o sebe pisat v krajsom nez je v skutocnosti a nedopina mu ze ked sa uz ma stretnut s danym clovekom tak ten zisti ze klamal.

excentrik

Woo - nemas pravdu. Ja som vacsinu svojich kamaratiek, znamych a partneriek spoznal priamo, ci nepriamo cez net.

Aj moja prva priatelka bola z netu a boli sme spolu skoro 7 rokov. A s tymi, s ktorymi nepreskocila iskra som zostal dobry kamarat.

Je to len o povahe a uhle pohladu.

woo

otazka je, co je v pohode podla teba..kazdy ma iny nazor na to co je v pohode. existuju zoznamky, aj platene, aj sa stretavaju :)
toto pozri, vraj bez poplatkov www.stretni.sk
www.smepriatelia.sk
ale myslim ze najlepsie je rozsirovat svoj vlastny okruh zaujmov a ludi s tym suvisiacich
pri nejakom jednorazovom stretnuti nie je velka vyhliadka na systematicke stretavanie sa

Salwika

Alebo poradte, kde v BA sa daju stretnut v pohode ludia :D Mala by som zalozit asi nejaku pravidelnu stretavku random ludi, co sa stretnu, zoznamia a nadviazu kontakt kamaratsky, ci si najdu partnera :)