Interrupcie

embryo

ja som narazala nato ze najviac interupciu podstupuju neplnolete dievcata. Mam kamosku ktora v tejto oblasti pracuje a mohla by vam rozpravat pribehy tych mladych zab. Na tie som narazala lebo tie vobec niesu zrele.

odpovedam

0vecka, presne na to som narazala, ze o tom, ci je niekto zrely, si moze kazdy mysliet svoje. Teda podla logiky nizsie napisaneho, ze "kto nie je zrely, nech nesexuje". Co je to zrelost na sex? Co je to zrelost na dieta? Sex je normalna sucast vztahu. Aj toho, ktory sa moze zdat "nezrelym". Nevidim v tom suvis s interrupciami. Je kopec nezrelych zien (napr, mladucke romky), ktore si dieta nechaju. Ved to vidime okolo seba. A potom tu niektori nadavaju, ze musia robit na nich. neorzumiem jednoducho neiktorym komentarom.

0vecka

2 odpovedam a kto rozhoduje o tom ze kto je zrely? robil niekto studie na vyskum cojaviem ze co spravi so psychikou cloveka ked si do 35ky ked sa rozhodne mat dieta nesuchne?

odpovedam

nuz, podla mna 90% ludi nie je zrelych. a po druhe, sex nie je len o splodeni dietata, vieme svoje, vsakze? A aj sudit vieme, ale tym zubozenym zenam nepomozeme, lebo jednoduchsie je si sediet pohodlne za pocitacom a potom ist radsej sexovat :-)

0vecka

2 embryo tomu ze embrio nemysli.. ale to decko v afrike hej... ak by zena prestala to dieta vyzivovat tiez by zomrelo takisto ako zomieraju tie deti v afrike... cize podla mna je to celkom presna paralela... Ty to beries ako keby to dieta bola samostatna bytost, to ale nieje a takisto nerozmysla... mas pocit ze aj spermie kedze maju potencial sa stat clovekom maju byt chranene?

embryo

ovecka pleties hrusky s jablkami ako vzdy. Za chudobu v Afrike niesom priamo zodpovedna ale zato ze sexujem a otehotniem som zodpovedna predsa ja a dany muz. Comu nerozumies?

embryo

PROTI interupcii
ZA len ako tu uz bolo spominane ked ide o poskodeny plod alebo zena znasilnena.
Inac dost ma vedia nasrat tie soplane 14 az 17 rocne ktore tvrdia ked otehotneju ze "ja niesom este zrela na dieta, som este nedospela" a bla bla bla bla...
Ale na sex to zrele je, houby to ze maju prsia a krvacaju z vaginy kazdy mesiac neznamena ze su zrele aj na sex. Pitomost najvacsia. Ked niesi zrela starat sa o pripadne decko tak laskave nesexuj. Kto nieje zrely znasat dosledky sexovania nieje zrely ani na sex.
Uz sa tesim na na reakcie odporco mojho tvrdenia. :D ale ja svoj nazor nezmenim. Sexovat by mal len ten kto je pripraveny aj na pripadne neplanovane tehotenstvo.
Ste vrahovia vsetci ti co tvrdite ze interupcia je spravna za kazdych okolnosti.

0vecka

jednoznacne za. Ked sa chceme hrat na zhluk buniek ktore este nema vedomie tak pokojne chranme aj mrtvoly kedze aj u mrtveho cloveka tam nejake bunky este ziju... alebo riesme aj psov mackay kravy kedze tie maju vedomie asi na podobnej urovni. Kazdopadne vo svete kde pomaly polovica azie hladuje budeme riesit nejaky potencionalyn ludsky zivot mi pride smiesne...