Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy

Príspevok v téme: Bolesť hlavy
kika0305

Neviem čo to môže byť.Posledné dva mesiace sa mi točí hlava a najhoršie je to v škole neviem môže to byť aj zo stresu.Prídem do školy úplne vystresovaná a stále mám pocit na vracanie potom to nejak prestane a po čase sa mi začne točiť hlava.Zo začiatku sa to dalo zvládnuť ale teraz posledné dva týždne nie idem ma z toho poraziť raz som musela kvôli tomu prísť aj domov zo školy čo som tam skoro odpadla.Bolo to iba v škole a teraz ma to chytá aj doma.U doktorky som bola zobrala krv skontrolovala moč všetko bolo dobre a potom to už neriešila ale ešte ma poslala na očné tam som ešte nebola,pretože v škole máme toho veľa.Mama mi povie,že som hypochonder a,že si to iba vymýšľam ale to nie je pravda.Ja si myslím,že to mám zo stresu v poslednej dobe je toho na nás veľa za týždeň aj niečo píšeme Monitor alebo by som to mohla mať ešte z krčnej chrbtice ... Chcem sa spýtať či niekto z Vás mal tiež takéto problémy ...

MATOS

Ok. Takže môj názor súhlasí s tým Tvojím a to že máš tieto problémy zo stresu. Ja som našťastie monitor preskočil, ale to aj kvôli tomu, že som sa chcel zbaviť takejto stresujúcej situácie. To je dôvod, prečo s Tebou plne súcitím. Ak sa to ale nebude zlepšovať, radšej opäť navštív lekárku. Možno k nej ale vôbec nebudeš musieť ísť, ak sa naučíš ten stres zvládať.
Niektorým ľuďom pomáha žuvať žuvačky. Keď už nič, tak ja ich žujem pred písomkami, nakoľko vraj pomáhajú naštartovať mozgové bunky.
Ďalším spôsobom je si rozplánovať, čo sa budeš kedy učiť a podobne. Dostaneš tak situáciu viac pod kontrolu a budeš mať teda menší dôvod k stresu.
Počas učenia si rob prestávky. Počas nich si môžeš napríklad trocha zacvičiť, čo je tiež odporúčaný postup boja proti stresu.
Spi denne aspoň 8 hodín. Nedajú sa od tela očakávať životné výkony, ak nemá dosť energie. Ja viem byť tiež dobre vygumovaný, keď sa nevyspím a tiež bývam aj nervóznejší.
Ak máš nejakú obľúbsnú hudbu, počúaj ju kľudne aj pri ceste do školy. Ak nepočúvaš pohrebné piesne, malo by Ťa to lepšie naladiť.
No a asi posledným bodom je jednoznačne veľmi dôležitý vitamín B. Existuje B6, B5 a oveľa viac a tak Ti odporúčam kúpiť si v lekárni B - Komplex alebo niečo také. Je tam obsiahnutých viac druhov vitamínov z celej tejto skupiny, ktoré napomáhajú k zvládaniu stresu a iným psychických problémov.
Prajem Ti veľa šťastia na monitore, iste to zvládneš. Kľudne si daj pár tabličiek čokolády pred tým, aj tá je dobrá na mozog. Budem rád, ak dáš potom vedieť ako to dopadlo a či si to dala na 100% :)

MATOS

Koľko toho vypiješ za deň? A ešte v takýchto situáciach pomáha aj B-vitamín myslím, takže si skús kúpiť nejaký ten B-complex

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.