Antikoncepcia a depresia

Príspevok v téme: Antikoncepcia a depresia
Magdalenka58

Potrebujem dôležitú radu. Pred 4 mesiacmi som začala užívať antikoncepciu. Gynekológ mi ju predpísal kvôli bolestivej menštruácií. Prvý mesiac bol strašný ale potom sa mi v podstate všetko upravilo ani bolesť nie je taká strašná. Veľký problém je v mojej nálade. Plačem stále, nezvládam rôzne situácie, stále mi je smutno, mám v kuse návaly úzkosti, obmedzuje ma to v živote. Hlavne preto že mám priateľa s ktorým sa stále hádame nadávam mu aj za také veci čo by som vtedy neriešila.Pribrala už som nespokojná aj z telom stále sa to zhoršuje. Ako mám zistiť či je to kvôli tomu alebo či som nespokojná vo vzťahu a mám jednoducho depresiu. Gynekológ mi pravdu nepovie.Dokonca si robí zo mňa srandu. Najradšej by som ju okamžite vysadila ... čo mám robiť??

Nela41

Toto ti snad nepovedal ziadny lekar, ved to by si ho mala potom hned ohlasit vsak to nie je normalne..
Antikoncepia sposobuje stavy uzkosti a depresie. Ak ju beries len kvoli bolestivej menstruacii skus pit napriklad alchemilkovy caj. Ak chces ostat pri HAK poziadaj o iny druh

Magdalenka58

áno začal mi či robím svojho priateľa rukov alebo ustami a či to prehltam že ak áno tak to nemám robiť lebo môžem otehotnieť ja vlastne neviem čo u neho ešte robím.... asi ju vysadím ...ďakujem za radu

woo

robi si z teba srandu? to je urcite kvalitny lekar. vysad to. tiez som brala taku antiku. a ak mozes, zmen lekara.
ak si si nie ista, ci je to kvoli vztahu alebo liekom, povedz priatelovi ze potrebujes par dni pauzu a uvidis ci reagujes precitlivene aj ked si v inych situaciach a s inymi ludmi.