Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otazocka na chlapcov a chlapov

Hulk

ja tolerujem zeny do vysky 180 cm tiez sa mi vysoke pripadaju neprirodzene ale vyska je dana geneticky a mi s tym neurobime nic kazdy narastie ako je mu dane.
vysoka chuda sa pri chodzi lame, vysoka obezna posobi ako frankeinstain tak radsej tu nizsiu pod 175 cm

pompiKolacik

Tak mam rada sport no skor tanec je moja srdcovka, ale skusala som i thaj. box no bola som vraj smiesna:)))
Ja som to len tak skusala,ako vsetko a aj pre kondicku, ale ani mi to neslo. Takze tanec, spolocensky hlavne, ale aj moderny.

MilanX

Tak ja mám 176 cm takže mne nevadí nižšia ani vyššia ale vyššia len do cca 185 cm aby som zas nevyzeral ako ciciak pri takej aj keď už nad 175 cm je dosť na ženu a nevyzerá to pekne.Mám radšej nižšie žienky. Ženská má vyzerať krehko, jemne, nežne nie ako vyhadzovač. A najhoršie je keď je vysoká a svalnatá alebo tučná tak to už ako mužatka posôbi brrrrrr také obchádzam :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.