Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trápenie z malých pŕs

Príspevok v téme: Trápenie z malých pŕs
kuklaaa45

Ahojte všetci,
mám 14 rokov, som 171cm vysoká a veľmi veľa ľudí (takmer všetci) mi vraví že som fakt chudá, ja sa tak necítim ale moja postava mi vyhovuje. Ochlpenie mám (a to poriadne) Jediné čo mi ako dievčaťu chýba je aspoň ako také poprsie. Všetky baby z triedy do jednej majú prsia aspoň do tej najmenšiej podprsenky, moje sa strácajú aj v ,,lambádách". Mám doslova lentilky pod kobercom. Už aj moja o 2 roky mladšia kamarátka má väčšie kozy ako ja, navyše som ešte nedostala ani menštruáciu (mám už takmer 1,5-2 výtok), cítim sa ako nejaké 8 ročné decko. Rozhodne nechcem užívať žiadne zázračné tabletky na rast ale fakt okrem času neexistuje nič čo by mi ich aspoň trochu "povdzbudilo"? Som športovo založená, takže pohybujem sa každý deň a jesť sa snažím pestro a často. Avšak mám niekedy pociť že som dosť chlapčenská (to myslím aj trochu výzorovo, mám dosť ochplené ruky čo sa nedá si nevšimnúť)...ĎAKUJEM VŠETKÝM čo napíšu názor,radu,tip. :)

laurora

Moja zlata mas hlavne 14 rokov, dospievas, si na svoj vyzor privelmi hakliva....ale v 14 som ani ja nemala prsia a teraz mam C-cka, mne sa zvacsili az po 20-ke, ked som pribrala na normalnu vahu, a celkovo sa mi zmenila postava. Bud rada, ze mas dobru vysku, ze si stihla...Ked este nemas menstruaciu, o to viac mozes byt rada, to znamena, ze prsia ti este narastu.
Menstruacie sa dockas neboj sa a potom budes kazdy mesiac na nervy a budes spominat na stare dobre casy ked si ju este nemala :D Ale v 14-ke na sebe kazdemu nieco vadi o par rokov to budes brat uplne inak a praveze ti budu vadit ine veci :

lilyiankaa

pozri máš len 14 rokov a prsia ti určite narastú, hlavne si z toho nerob ťažkú hlavu..to, že ich majú všetky v triede a aj o dva roky mladšie dievča neznamená, že ty si nejaká čudná ...
menzes tiež ešte nevadí, že nemáš, niektoré ho dostanú až v 15-16 rokoch

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trápenie z malých pŕs - Fórum - ZDRAVIE.sk