Blbá ho chcem späť

Príspevok v téme: Blbá ho chcem späť
Camiii

Mala som jeden \"vzťah\" s chlapcom z našej školy. On je v maturitnom ročníku (18 rokov) ja som teraz nastúpila do 1. ročníka (16 rokov). Stretávali sme sa na rôznych školských akciách. Spolužiačke sa páčil, tak sme ho vždy rozoberali na chodbe, v šatni ... Písali si spolu na fb. Ako prváci sme robili jeden zoznamovací event kam ho ona aj pozvala, no odišla tesne pred tým, ako on prišiel aj s kamarátmi. Ako sme sa tak bavili, stále sa na mňa pozeral, sadol si vedľa mňa, jednoducho jeho reč tela bola jasná. (Na fb som ho mala už pred tým, aj sme prehodili menšiu konverzáciu, no zistila som že do dňa čo sme sa bavili na evente o mne ani nevedel. )Tak sme si začali písať, zdraviť sa a pokukovať po sebe na chodbách, na ďalších školských akciách, školských hrách, pričom sme si stále písali cez fb aj veci flirtovacieho charakteru. Posielal mi pozvánky na ďalšie školské eventy, ešte mi písal a uisťoval sa či určite prídem. Na jednom sme sa len pozdravili, asi ma nezaregistroval, no o 2-3 hodinky na to, ako sme so spolužiačkou a ďalší zo školy tancovali na parkete (kde bol aj on) po mne pokukoval, pričom sa aj tak venoval iným babám. Ako som už bola na odchode schmatol ma za ruku že mám ešte ostať. Naozaj som nemohla lebo mi šiel posledný spoj domov. Ako ma tak držal tak sme si vymenili pár dotykov, bol smutný jak som odchádzala. Na druhý deň sa mi na to sťažoval (písomne - fb) tak sme sa dohodli že pôjdeme von. Na vianočných trhoch to dospelo do štádia kde sme sa držali za ruky, objímali sa, túlili sa k sebe a padli aj bozky. Nakoniec ma odviezol domov. V škole ma ignoroval, až na jedenkrát kedy mi zamával na chodbe. Dohodli sme si ďalšie stretnutie (písomne - fb). Bolo to tesne pred Vianocami, kúpila som mu rukavice, ktoré neboli lacné, lebo na predošlom stretnutí sa sťažoval že nemá. Tešil sa. Stretnutie prebiehalo v poriadku, chovali sme sa ako pár, ale chyba, ktorú si vyčítam, bola, že som stále rozprávala len o mne a ja, celé som to ťahala. Keď ma šiel odprevadiť na zastávku, tak sme s ak sebe túlili, bozkávali, ale choval sa divne. Bol nedočkavý kedy už mi príde električka, a keď to nebola tá moja tak si zašepotal \"do kelu\". Rozlúčili sme sa. NA druhý deň sme si písali, že už máme všetko hotové na Vianoce ... Večer som mu poslala SMSku: \"but all I want for Christmas is YOU ^_^\" - mala som slabú chvíľku. Neodpisoval 2 dni. Nijako sa mi neozval. Tak som ho podrípla. On sa tváril že mu nič neprišlo, pritom na 120% prišlo. Mala som mišung v hlave, tak so sa ho spýtala ako to s nami je. ON že ma neignoruje ... pokračoval, že ma má rád, ale že má toho veľa v škole (maturita, prihláška na VŠ), že si myslel že to bude zvládať, ale že nie, že keby sme sa stretli za iných okolností, že sa nemám naňho hnevať, že ma nechce ťahať za nos, chce byť úprimný ... tak som mu to všetko vyčítala, že nikto mu nemôže byť bližšie ako niekto v škole, že bozkávanie a následne toto je ťahanie za nos a na koniec som dodala že sa hnevám. Neodpísal. Na Silvester mi poslal trapnú spamovú SMSku. Nebavíme sa, v škole na seba ani nepozeráme. Dozvedela som sa od jeho naj kamoša, že som bola jeho 14ta baba s ktorou \"sa riešil\", že som s ním nechodila ale riešila s a sním a že on je už taký ... Teraz obletuje iné baby v škole, na chodbe, všade. Dokonca to vyzerá, že to robí naschvál. Keď som na chodbe, príde za jednou a začne ju štekliť. Minule ju dotiahol pred moju triedu a tam sa s ňou rozprával, smial. Nikdy predtým tam nikto nestál. A najhoršie na tom je, že ja ho stále chcem, chcem ho naspäť a neviem ako, neviem ako ďalej, ako to vyriešiť ... Každý mi hovorí, aby som sa na to vykašlala. No nedá sa to. Skúste poradiť, ako ho mám získať späť? Mám nabrať odvahu a porozprávať sa s ním o tom z očí do očí v škole, dohodnúť si stretnutie, napísať mu? Ďakujem ak ste to dočítali až sem :D

Liliana65

skoro vždy zaberá ignorácia... neviem prečo to tak na chalanov ide... nemáš čo stratiť, ale lepšie povedané je nevyzretý a takého chlapca by si asi nechcela, myslím to v dobrom :) si mladá, príde další :)

woo

hm pochybujem ze by z toho nieco bolo kedze on rad bali baby a nejde mu o to sa viazat. ale porozpravat by ste sa mali, kvoli tebe, lebo ho mas stale v hlave. len mu nehovor ze ho milujes a ze ho chces...len mu pohladis ego. povedz mu ze nerozumies, ako moze takto klamat a namotavat inych ludi, zneuzivat ich city, ked to nemysli vazne, a ci si nemysli, ze sa mu to vrati, ked bude chciet ozajstny vztah. teda neviem ci mu to povies, ale take cosi by to mohlo byt...ale za vztah taky chalan nestoji, je prilis nestaly

lilyiankaa

ja sa ti čudujem, že takého človeka chceš naspäť, ale ok beriem, si mladá a zamilovaná do neho ... ale uvedom si, že toto nemá význam ... on ťa jednoducho nechce, len ťa ťahal za nos a tie somariny, že prihláška na vš a maturita, že je toho na neho veľa a nestíha, je fakt trápne .... nebolo od neho pekné, že ti dával plané nádeje, videl, že tebe sa to páči a aj napriek tomu sa s tebou bozkával, túlil sa k tebe a pod ... proste na neho zabudni, chová sa ako chumaj, ale tak má 18, čiže je to pre neho ospravedlnením (teraz myslím ohľadom toho, že naschvál ťahá nejaké baby so sebou pred tvoju triedu) ..pozri on tento rok zmaturuje a zo školy odíde, tak sa ti bude ľahšie dýchať, ak ho nebudeš stretávať a ľahšie na neho zabudneš ... nepíš mu, kašli na neho, neponižuj sa ....

JuanCroucier

Najlepšie bude ak sa s nim o tom úprimne porozprávaš. Ale nemyslím si, že by z toho bolo niečo...podľa toho, čo sem píšeš, vyzerá byť na oblbovača...ale za pokus to stojí dať s ním reč a potom už sama usúdiš,či sa oplatí alebo nie...