Pľúcne chlamídie

Príspevok v téme: Pľúcne chlamídie
Goldenko

Prosím o radu. Mojej 17 ročnej dcére zistili ešte v roku 2003 zvýšené pľúcne chlamídie, ale lekárka to nejako prešla bez povšimnutia a neliečila to. V tomto roku mala opäť zvášené vo februári a teraz opäť. Lekárka to opakovane preliečuje rovnakými antibiotikami. Dcéra je ale veľmi malátna, bolí ju stále hlava, nemá o nič záujem a zdá sa mi, že má z toho trochu aj depresiu. Zlepšenie stavu sa vraj dá urýchliť aj diétou, ale tá je pre ňu dosť problematická, lebo v lete prekonala k tomu ešte mononukleózu a tieto dve obmedzenia v stravovaní ( dieta pri mononukleóze a chlamídiach ) spolu akosi nejdú. Už som z toho aj ja trochu zúfalá, viete niekto poradiť, čo zaberie, alebo na koho sa obrátiť?

RNG

Samento a GSE niekto? alebo extrakt z olivovych listov?
Toto su velmi ucinne doplnky a je tam znacna sanca, ze budu uspesne, ked pouzivane pri dlhodobej liecbe, bez obav na bocne nasledky.

pavol bielik

Mám zvýšené hodnoty Imunoglobulín E až na 3600 jednotiek taktiež eozinofily a doktor nič nerobí čo si mám o tom myslieť?

radca

S liecenim u klasickych lekarov je ale problem, pretoze chlamydie este nie su celkom preskumane. Mozu sposobovat obrovsku unavu, pretoze sposobuju zablokovanie muskarinovo/nikotinovych receptorov. Tie su dolezite pre pamat, myslenie , ucenie, zazivanie, svalovu pracu, sexualnu potenciu a mnoho dalsich (parasympaticky nervovy system). Rozhodne sa nedoporucuje fajcit.

radca

Chlamydie su dneska obrovsky problem. Niektori to skusaju liecit 2 rocnou ATB kurov z 2 typov ATB a jedneho antimalarika. Nevie sa, ale ci sa to takto da liecit.

panika

(kopirujem)
Rozdeľujeme ich do 5 tried:
a) Imunoglobulín G ( IgG): prevládajúci typ protilátok, ktorý tvorí približne 75 %
množstva imunoglobulínov v tele. IgG tiež „ blokujú“ protilátky triedy IgE a bránia im
spustiť alergickú odpoveď.
b) Imunoglobulín A (IgA)- nachádza sa v slzách, pote, slinách a materskom mlieku.
IgA hrajú dôležitú obrannú úlohu na slizničnom povrchu dýchacieho a zažívacieho
ústrojenstva.
c) Imuglobulín M ( IgM)- protilátky najväčších rozmerov. Po zahájení imunitnej
odpovede sa tvoria ako prvé.
d) Imunoglobulín D ( IgD)- nachádzajú sa vo veľmi nízkych koncentráciách a považujú
sa za doležité pre vývoj niektorých druhov červených krviniek.
e)Imunoglobulín E ( IgE)- sú doležité v obrane proti parazitom

adel 76

dobry den , chcem sa spytat, mohol by mi niekto odpovedat laicky , co je to zvysene IgA , je to z krvnych testov. Mam syna 3 roky a prave ma zapal pluc, akutny zapal prinosovych dutin a reflux 4 stupen, byva casto chory na dychacie cesty. Dakujem za vysvetlenie

RNG

Glycyrrhyza glabra, lekorice, licorice, sladovka hladkoploda, zaklad na vyrobu pendreku(licorice, bearen dreck, medve szar)