Chcem ho prestať milovať

Príspevok v téme: Chcem ho prestať milovať
fronculka

ahojte, mam chlapa cakame spolu dietatko uz sa to ma kazdu chvilu narodit, ale akosi ma zacal ignorovat a nevidim od neho nejaku lasku. Trapim sa a myslim si ze uplne nadarmo, o paru mesiacov odchadzame do zahranicia za pracou a momentalne mi zalezi na peniazoch aby som mala malemu co dat. Takze chcem ostat s nim ale nechcem sa jeho aroganciou zapodievat a zatazovat. chcem len prestst millovat aby mi bolo lachsie. Mylsite ze sa mi to podari? Da sa to obec zvladnut? a ako na to?

Maoam

ty si to velmi lahko predstavujes za tymi hranicami s chlapom, ktory ta uz teraz tyra

a ked budes mimo ludi, ktori by mohli v pripade nudze zasiahnut, pojde este dalej

a odkial vies, ze za hranicami sa o teba 'postara'?

a ty chces ist pracovat a dieta dat kam, do jasiel, ked bude mat 5 mesiacov alebo ako?

kam chces ist a co chces vlastne robit?

odchadzat po porode za hranice s chlapom, ktory ta uz teraz ma za handru nie je najlepsi napad

nech mas akychkolvek rodicov, mozno su skor nastvani na neho, ako na teba (na teba za to, ze si si dokaslala zivot- s nim a bohvie este preco) - ale ked sa dieta narodi, neverim, ze by ta nechali prenocovat pod mostom

ak mas matku, skus u nej, otec je nastvany, ale ak prides este raz s tym, ze radsej budes slobodnou matkou BEZ toho magora, mozno by zmenil pristup

uz by si bola iba ty - jeho dcera a vnuca, psychopat bokom

a to je uz o inom

v zahranici nemusis prezit, moja, moze ta tlct a co budes robit?

budes mat male babo, si si toho vobec vedoma? moze byt nasilny aj voci malemu a potom co?

aj tak budes musiet ujst domov, ak prezijes ......sorry - ale otvor oci

fronculka

A teraz keď sa stalo tak čo vyhodiť ho mám? Na potrat som mala ísť? Je veľa mužov ale ja mám už dieťa teraz ma zaujíma to čo mu dám do úst aj na úkor toho že sa vytrapim je mi to fuk

fronculka

ja nelutujem ze mam dieta, on bol uplne niekto iny ked sme boli spolu ale ukazal sa mi az ked mal istotu ze uz ho neopustim a to vtedy ked som otehotnela....takze fakt neviem ako som si mala dat pozor

fronculka

hej skusila som to a otec povedal ze sa nemam opovazit a fakt ako som necakala tak neskutocne milu podporu ako som dostala teraz.....

fronculka

Áno pisala som sem už rozmýšľala som hocjak rodičia ma naspäť nevezmu! Nemám insieho východisko keď chcem mať pre malé to najlepšie so situáciou sa vyrovnávam pomaly ale ide mi to musím si pretrpiet koli malému jak si začnem zarábať potom už môžem odyjst.

odpovedam

Milovat niekoho je nevedomy proces, ktory volou ovladat nedokazes. Otazka je, preco s nim si, ked ta ignoruje? Preco s nim problem neriesis? cesta nie je cakat, co sa stane... chapem, ze si v zlozitej situacii, ale "odlubit sa" bude dobre na co? nic nevyriesis, len problem potlacis...