Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problémy so štítnou žľazou u mužov?

Príspevok v téme: Problémy so štítnou žľazou u mužov?
Mareecek

Dobrý deň

Je možné aby ochorenia štítnej žlazy postihovali aj mužov? Konkrétne mi ide o hyperteózu.

Na úvod by som začal asi tým, že mám nadváhu a každý pokus o zhodenie kilogramov stroskotal, aj keď som žil takmer len zo \"vzduchu\". Ďalej ma trápi suchá pokožka na chrbte, na ktorej sa mi tvoria také \"lupienky\". V poslednej dobe, t.j. cca. nejaký rok má trápi aj pocit únavy.

Všetky tieto príznaky, ktoré má trápia, sú uvedené aj pri ochorení štítnej žľazy - hyperteóze. V rodine bolo ochorenie štítnej žľazy, konkrétne moja mama mala poruchu štítnej žľazy.

Preto sa chcem opýtať, či je možné aby ochorenia štítnej žľazy postihovali aj mužov? A ak áno, akého odborníka mám vyhľadať?

Ďakujem všetkým za odpovede.
Marek (22)

kablica

V prvom rade pri hypertyreoze sa chudne
v druhom rade nechapem, preco by poruchu stitnej zlazy mali mat len zeny..?
ak sa chces dat vysetrit, tak navstiv svojho praktickeho lekara, ktory ti odoberie krv na hormony stitnej zlazy a ked sa preukaze, ze je tam porucha, odosle ta na endokrinologiu
ist hned na endokrinologiu bez vysledkov krvi od praktickeho lekara nema vyznam, nevezmu ta

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problémy so štítnou žľazou u mužov? - Fórum - ZDRAVIE.sk