Akne po vysadeni Jeanine (uzivala som cca rok a 3mes)

Príspevok v téme: Akne po vysadeni Jeanine (uzivala som cca rok a 3mes)
lavazza11

Viem že je tu veľa takýchto tém ale nemám čas sa v tom prehrabávať a čítať tolko negatívnych príspevkov a čo som zatiaľ čítala boli príspevky od bab ktoré užívali Hak dlhe roky. Ja to užívam cca rok a 3 mesiace. Na zaklade doporučenia lekara a kvoli zdravotným ťažkostiam musim hak vysadiť aspoň na 2 mes na skúšku (či mi problémy nahodou nespôsobila práve ona), podľa toho čo som tu čítala mám z toho hrozný strach. Hlavne z akné. Pred hak som nemala nejake extra silné akné ale vyrážky som mala na dennom poriadku (len na tvári)Bojim sa toho že keď vysadim, do tých dvoch mesiacov sa mi to strašne zhorší. Podľa toho čo tu čítam bje možné že budem mať akne trikrát horšie plus na chrbte aj dekolte :'( myslíte že to môže byť až také hrozné aj po užívanie toho roka a 3mes? Baby dajte mi nádej lebo už ma chytá zúfalstvo a ešte som nedobrala ani posledný blister :-(

Sophie08

Ahoj, neviem ci ti dam nejaku extra odbornu radu, ale chcem ta aspon povzbudit :) Podla mna je hlavne, aby si sa tym nestresovala.(ja viem, lahsie sa to hovori ako robi) Psychika naozaj zmoze vela, zatial predsa ziadne akne nemas :) Nikde sa nehovori, ze ti po vysadeni MUSIA naskakat obrovske vyrazky. Ale tak aj keby, tak to asi nebude zo dna na den taka zmena. Takze AK uz by nieco zacalo, nenechala by som to zajst daleko,ale hned by som to riesila-zajst ku koznej po nejaku mast, to je aspon docasne riesenie na potlacenie, odporucam aj biostimulacny laser u kozmeticky, mne to na akne velmi pomohlo. Takze no stress, bude to pohoda :)