Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Do leta prec s celulitidou

Príspevok v téme: Do leta prec s celulitidou
dana85

ahojte, chcela by som od vas rady ako ste sa zbavili celulitidy. Cviky, kolko krat denne, za aky cas ste sa jej zbavili, nepotrebujem tu ziadne reklamy na kremy, tie mam odskusane a teda nepomohli. Chcela by som hlavne tie ktore ju mali a uz nemaju a dali mi plan na zbavenie celulitidy. dakujem :) popripade jedalnicek, atd....

odpovedam

celulitida nie je nic ine ako odraz telesneho tuku. Ked vam niekto bude tvrdit, ze je to dedicne alebo ze to maju vsetky zeny, je to hlupost.

Celulitida zacina od cca 20% telesneho tuku. Takze zbavite sa jej len a len tvrdym kardio treningom aspon 4x do tyzdna, nizko sacharidovou stravou (do 100g sacharidov denne) a prijmom tzv. dobrych tukov. Vsetko ostatne nema efekt. Ved ak by aj mohol mat, ze? Tuk sa len tak sam od seba nespali... takze pohyb, pohyb, pohyb...

dana85

dakujem Vám za rady, isto si z nich vyberiem co mne vyhovuje a budem aplikovat, som zvedava ci sa aj nieco zmeni :)

Luccia666

Ahoj dana85, poviem ti čo mne pomohlo. Ja mám celulitídu dedičnú a už ako 13 ročná som ju mala, ale to som pri výške 171 cm mala váhu že 42 kg, čiže som vôbec nebola tučná. Proste genetika a vtedy som jedávala sladkosti a proste všetko čo mi prišlo pod zub (bola som chudá takže váhu som určite neriešila). V prvom rade veľa vody a čistej poprípade zelený alebo bieli čaj bez cukru. Zdravá strava vyhodiť mastné, vyprážané, sladkosti a hlavne čipsy a slané "hlúposti" ktoré obsahujú veľa soli (ktorá ako vieme zadržuje nadbytočnú vodu v tele), ale pozor malé množstvo soli je potrebné pre správne fungovanie organizmu, ja používam ružovú tzv. himalájskú soľ. Variť si doma a jesť veľa ovocia a veľa zeleniny. Čo sa týka pohybu tam mne sa neosvedčilo príliš veľa kardia (beh, bicykel, ...) ale mne viac pomohlo posilňovanie s ľahkými váhami ale do pálenia (neboj veľká nebudeš). Čo sa týka takých babských rád tak peeling z kávy a striedanie teplej a studenej vody pri sprchovaní a tzv. "dry brushing" (daj si do googlu). To je asi tak všetko a netreba zabúdať na to že zázraky sa nedejú cez noc a že ak sa ti jej stav zlepší tak treba pokračovať, je to "kúra" na celý život.

nelllla

ja neviem..ja beriem antiku a celulitidu nemam, cize to bude individualne..ale suhlasim s tym co uz bolo popisane nizsie..zdrava strava, obmedzit sladke, nepchat do seba cukry, pit vela vody..dolezite su masaze..len tak si po sprche vyloz nohu na vanu, natri sa telovym mliekom a prekrvuj niekolkominutovou masazou pokozku.. striedanie studenej/teplej vody a pocula som, ze dobre vysledky su aj po kavitacii a LPG, pri ktorych dochadza celkovo k zlepseniu fungovania lymfatickeho systemu..ale to su osetrenia co idu dost do penazi..

Laura30

MultiLevel a za aký čas po vysadení antikoncepcie si videla rozdiel?

No je to málo, ja síce cvičím, jem zdravšie, ale nemasírujem nestriedam teplu a studenu vodu ako odporúčajú atď. ... schudla som 3 kg zatiaľ ale stále ju mám aj keď viem že to nie je o váhe ale chcem spevniť trocha stehná

MultiLevel

Laura, no mne sa to objavilo po nasadeni antiky a velmi zlepsilo po vysadeni. Skus...mozno ti to pomoze, mozno vobec nie. A po mesiaci skutocne necakaj extremne vysledky. Kazda sme ina, takze bud trpezliva a nadalej pokracuj v tom, co robis :)

Laura30

no a ešte som si kúpila v DM čaj - lymforegen, ktorý pijem 2x denne .. problém je že nemasírujem - nechce sa mi :)

Laura30

Tiež mám problém s celulitídou a rada by som sa jej zbavila. Beriem antiku tak momentálne rozmýšľam, že ju vysadím. Už mesiac sa stravujem zdravšie (aj keď sem tam si dám sladké) a beh/rýchla chôdza/cviky s vlastnou váhou. Viem, že je mesiac málo ale nevidím ani najmenšie zlepšenie. Čítala som, že niektoré baby používajú ACG gél na podporu, rozmýšľam že si ho kúpim.
Vadí mi, zle sa cítim v plavkách, v kraťasoch a pod.
Dajte ešte nejaké rady :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Do leta prec s celulitidou - Fórum - ZDRAVIE.sk