Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hľadám kamarátov

Príspevok v téme: Hľadám kamarátov
Ivuška muška

Ach :(. Mam priatela, on ma vela kamararov s kt. travi vela casu. Ja mam pocit, ze okrem priatela nemam nikoho. Mam rodinu, par ludi, s kt. si sem tam napisem, raz za dlhu dobu stretnem. Chybaju mi skutocni priatelia, jednoduchi, ferovi, kt. nikomu nic nezavidia a na nic sa nehraju, s kt.by som aj ja travila svoj cas. Ani nvm preco sem pisem. Mozno len preto, aby som vyliala svoje pocity.

joro

Ahojte už som prispel do tychto skupin /kamarati / je to s nimi ťažké ked ic nemáš máš si dať inzerat vela aktivit som mal aj takych "kamaratov" tam boli lenže skončil kurz a kamarati sa neozvali a to sa mám stale niekomu podkladať ked nema zaujem alebo svojich znamych a to už nemam 20, je to ťažke keby niekto chcel jozinkor@gmail.com

Ivuška muška

Jaaaj, aká som rada, že ste mi napísali, a, že nie som sama. Kľudne môžeme popísmenkovať - a založiť klub opustených ;)

vanillax

uplne ta chapem, mam to velmi podobne .. ja som bud s nim alebo sama, on je bud so mnou alebo s inymi ..castokrat ked mi povie ze ide s tym a tym tak mam pocit akoby som ziarlila..

lipooo

Iwus niesi sama...mam ten isty problem s tym ze priatel sa nevenuje sportu ale chodi von s kamaratmi a samozrejme mna nebavy stale pocuvat ktora zena ako vyzera a ake ma rpednosti...tak som radsej doma..ak chces tak sa ozvy mozme pisat:)

Ondrej_333

Neviem, ake je to nejaké horolezectvo, jaskyniarstvo, alebo niečo, kde by tvoja prítomnosť bola na obtiaž, tak tam asi nemôžeš. Ale ak hrajú nejakú kolektívnu hru (futbal atď...) nedá sa tam občas prísť za ním - možno by ho to aj potešilo?
A čo partnerky jeho priateľov? Urobte nejakú spoločnú párty, dajte sa dohromady a stretávaj sa s nimi. Určite sú podobne postihnuté ...

Ivuška muška

To nie. Priatel ma partiu kamaratov, s kt. sa venuje sportu na vyssej urovni. Ja som iba amater, takze sa k nim pridat nemozem. Ja mu to nezazlievam. Venoval sa tomu aj pred nasim vztahom, a venuje sa tomu aj teraz. Vypracoval sa na urcitu uroven, a ja ho v tom podporujem. Tiez zastava nazor, ze nemozeme vsetko robit spolu a vztah potrebuje aj urcitu hygienu - v com ma pravdu. I ked niekedy mam slabu chvilku a vyhodim mu to na oci, co ma mrzi, pretoze mu chcem byt oporou. Na pivo nechodieva takmer vobec, sem - tam, ale to je skor vynimkou.

Ondrej_333

Ešte otázka. A čo robí ten tvoj priateľ s kamarátmi? Majú nejaké spoločné záľuby a robia ich spolu? Nedá sa k nim nejak pridať?
Ak je to vysedávanie v krčme (tiež dosť častá záľuba), tak je čas na vážny rozhovor.
Zdá sa, že si dosť aktívna baba a teda by nemal byť problém v tebe.
Určite nie je dobrý nápad, aby ste každý trávili podstatnú časť voľného času osobitne v okruhu tých svojich priateľov. Raz za čas áno, to je tiež prospešné ...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hľadám kamarátov - Fórum - ZDRAVIE.sk