Neviem zit

Príspevok v téme: Neviem zit
chanonn

som na konci nemam vobec sil na nic vsetko co mi davalo zmysel je prec. mam zdavotne problemi uz 2 roky fyzicke aj psychicke oporu nemam ziadnu najhorsie vsak je ze ma zradil clovek ktoreho milujem neopisatelne velmi aj po tom vsetkom co mi spravil, ked sme spolu zacinali vsetko bolo dokonale velka laska ale neskor ked sme spolu zacali byvat vsetko sa zmenilo vzdy prenho bola dolezitejsia rodina ako ja vzdy praca ako ja cokolvek ine len nikdy nie ja casto sme sa hadali najme kvoli jeho rodine dal sa nimi manipulovat prestali sme si rozimiet nekonecne hadky plac moje uteky.. nezvldala som to ale uplne od neho odist som nedokzala neviem asi je chyba vomne, ze som taka slaba a nedokazem sa nad vsetko povzniest hoci mi opakoval stale ze ma miluje a ja si vela veci len domyslam ja viem ze to tak nieje,opustil ma ked som ho najviac potrebovala ked mi zacali zdravotne probelmi vtedy som mala najme psychicke ( to mam aj doteraz)fackal ma vycital mi ze ma zly zivot kvoli mne ze sa neviem spravat v spolocnosti a teda ja som vedela ze ma v niecom aj pravdu ale nikdy ma nechalap ze to nerobim naschval nechal ma bez penazi bez vstkeho.. nedokazem chodit medzi ludi ani na svetlo mam nejaky blok chyta ma panika, nemozem ani pracovat a teda ani sa liecit lebo na vsetko treba peniaze ale to vsetko co by malo byt premna dolezite (moje zdravie) nato proste kaslem lebo nemam sil ani chut do zivota nikdy som nemala laky zivot od puberty sa to vlecie.chybaju mi tie casy ked som bola stastna s nim chyba mi radost zo zivota nedokazem uz ani poriadne jest ani sa s nikym bavit stale sa hrabem v minulosti nedokazem sa vyrovnat s tym ako sa kumne zachoval nedokazem pohopit zaco som si to zasluzila vzdy som sa snazila aby mu nic nechybalo ked ma on obvinoval ze som mu pokazila zivot ja som sa ho nevzdala bojovala som aj ked som vedela ze si to nezasluzi.... som beznadejne zamilovana do chlapa ktory si nezasluzi ani jednu moju slzu ani minutu prhania casu nad nim som si toho vedoma...je to len zlomok vstekho co sa stalo.... prapacte viem ludia maju horsie prblemi... potrebovala som to zo seba dostat