Ludia ma ingoruju alebo sa ku mne zle spravaju

Príspevok v téme: Ludia ma ingoruju alebo sa ku mne zle spravaju
Zuzka9911

Mam 18 rokov a moj problem sa zacal v prvom rocniku na strednej skole. Od kedy som nastupila na strednu skolu v prvom rocniku sa so mnou takmer nikto nerozpraval...bolo to pre mna peklo pretoze na spolocnost som zvyknuta mimo skoly mam vela kamaratov. ale z mojej triedy si rozumiem iba s jednou osobou. Ona mi povedala ze to moze byt mojim vyzorom ze posobim troska arogentne. Som vysoka mam dlhe svetle blond vlasy stihlu postavu o ktoru sa staram zelene oci.. Osoby z mojej triedy sa ku mne spravaju velmi arogantne a ponizuju ma no niektory ma uplne ingoruju. Dievcata ma ohovaraju a chalani ma vacsinou ignoruju. Ale nikomu som nic zle nespravila...velmi ma to trapi citim sa tam hrozne. Ma niekto podobny problem????? Co s tym mam robit som zufala...

Fleur-de-lis

keď si niekde nová, respektíve medzi cudzími a sama, možno sa nevieš osmeliť a niektorí takí ľudia pôsobia naozaj arogantne, teda ako keby nemali o ostatných aj tak záujem. Takže tí ostatní sa k nim nehrnú... Možno si chtiac nechtiac spravila tento dojem na nich. Je veľa ľudí, ktorí sú v kruhu známych priateľskí, otvorení, milí a medzi cudzími pôsobia arogantne, povýšenecky, bez záujmu.
Mohol to byť tvoj prípad?

lipooo

Vies deti,mladez ci uz dospely maju tendenciu sa vyvrsovat na slabsich ludoch.Uz len tym ked sa trosku odlisujeme.Mozno je to tym ze nerobime veci ako druhy, napr..nepijes,nechodis pozaskolu fajcit alebo sa nespravas akoby to druhy ocakavali,ak si len tichsia uz si divna..proste tak je to vsade ,zazila ci aj niekedy zazivam to aj ja a mam 25..mala som to uz na skole aj v praci.Proste mam inu povahu.Studovala som sa uz vela ale nezmenim to ocividne som to zdedila:))Takze tak..,len sa s tym nejak zmierit pripadne sa pokusit to nejak szmenit

Zuzka9911

Takze tu pomoc nenajdem...nevadi za pokus to stalo. Myslim si ze mi nemas dovod pisat ze som krepkava ked ma vobec nepoznas o tomto hovorim ludia sudia dopredu aj ked nepoznaju asi sa s tym budem musiet naucit zit ine mi neostava :)

pompiKolacik

V prvom rade hladaj problem u seba . Asi skor spravanie, vies ako sa povie, ako sa do hory vola, tak sa aj ozyva
A netvrd nam, ze ty nevies preco je to tak, potom si asi trosku (sorry) krepkava, ked nepoznas dovod ....

Zuzka9911

Skareda v tvari myslim si ze nie som... netvrdim ze som najkrajsia na svete ale poznam mnoho skaredsich dievcat a tento problem nemaju. Ved tvrdim ze mimo skoly s chlapmi ani s kamaratmi problem nemam iba v skole ja neviem preco to takto je. A vazna urcite nie som praveze sa smejem casto. :) som za kazdu srandu len ze ma neprijali a nechapem preco inde do kolektivu nemam problem zapadnut. lulu321 budeme s tym musiet nieco robit ale neviem co :(

flossy

a nie je to skor tym, ze si skareda v tvari, rposte skarede crty tvare? lebo farba vlasov a oci vela nezachrani...na tych az tak nezalezi...a arogancia nie je v stihlosti, ani svetlom type pleti ale v tom, ked sa niekto neusmieva, nikdy sa s nikym nerozprava, strani sa, vecne sa hanbi, nikdy neurobi prvy krok, vzdy je napaty, neni s nim sranda, lebo sa nevie uvolnit a urobit si zo seba srandu...skor to znie ako tvoj problem nez zeby tvoji spoluziaci boli nespravodlivi...uvedom si, ze vacsina pubertakov sa chce iba bavit a nie rozoberat komplexy niekoho druheho...vazna mozes zacat byt na vyske...

lulu321

Ja mám podobný problém tiež ma v škole všetci ignorujú a keď ma neignorujú tak ma slovne ponižujú.. bavím sa tiež iba s jednou osobou ktorá sa aj tak niekedy správa divne.. už fakt neviem čo mám robiť keď ja som im nič nespravila