Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Svrbenie v rozkroku

haninacific

koľko máš rokov ? či sú žlté alebo biele, NEVYTLÁČAŤ, buď ti samé zmiznú alebo to tam budeš mať...

kljds

ja mam dceru ktora to mala "na brochu" ako keby vyrážky, tiež ako hovoríš, najviac keď je teplo alebo keď bola spotená ju to svrbelo, vždy som jej to narela na večer aby jej to vysušilo, potom už len častejšie umyvať pod vlažnou vodou.

haninacific

mne pomohol. ak by to nepomohlo tak krém, niekedy suché nepomôže vôbec /čiže puder/ ale krem je vlhky tak by to malo skôr pomôcť .... uvidiš, nič sa ti nestane :)

haninacific

podľa toho, kde ta to svrbí. ja som baba, a poznám kamoški ktorých to tiež trápilo. púder, púder, púder ako pre deti ..... samozrejme, mal by si sa častejšie sprchovať, ak ideš na wc, za každým umyť... jasné že prečo keď ťa len svrbí no mal by si to robiť tak či tak ... nedráždi si to! ak to aspoň do 1-2 týždnov neprejde kúp si nejaké tabletky alebo k doktorke :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.