Chudnutie spolu

mirka_2395

No neská zase celkom v poho,žiadne sladké,držím sa len na ovocí,dnes som jedla aj ovsené vločky,tie sú fajn,celkom dosť zasýtia a zapojila som do toho aj beh :) uvidíme,čo prinesie zajtrajšok :P inak vážila som 64 aj niečo a teraz mám necelých 63 :)

demonika11

Nek_katastrofa mamka drzi detox podla Macigovej. Uz 3tyzdne. Schudla uz 4kg. Ale najviac to vidno objemovo. Vzdy mala problem schudnut z ruk, chrbta a brucha, teraz je to na nej brutalne vidno. Je zasadova, este neporusila, hovori, ze sa citi lepsie, dobre sa jej spi, mala s tym problem s hovori, ze vobec nieje hladna. Len vcera jej trosku bolo zle a ja jej na to, ved si daj trosku vyvaru so seleninou bez cestoviny. Nie, ja nepolavim. Mat tak jej pevnu volu :)

demonika11

Ahojte kocky.ako sa mate. Ja sa drzim. Dnesna vaha 78, 4. Vazim sa kazdy den, ako uchylak :) .nepapam sladke, co je u mna nemozne :). Ranajky ovsene vlocky s hrozienkami, orechmi a mliekom, desiata banan, obed segedinsky gulad s knedlikmi, olovrant velky biely jogurt a vecera mrkva na pare s tuniakom. Pekny vecer. Doschudnutia :)

mirka_2395

čaute :) tak po víkende som so sebou celkom spokojná...vstávala som okolo 10,00 hod,dala som si pomaranč,dve hodky som vydržala,dala som si obed-resp.iba prílohu(ja som vegetariánka,takže u mňa mäso fuj!),poobede som vybehla na prechádzku a potom som si dala už len ovocie...dúfam,že to takto dobre pôjde aj tento týždeň :) a vy ako??...plánujem ešte do toho zapojiť aj behanie...tak uvidím,čo z toho bude :))

Katusik454

Caute baby. Tak mne to ide celkom fajn, snažím sa jesť do tých 1000-1200 kcal. Od pondelka tiež plánujem začať s tou mojou diétou z LR a v nedeľu sa odvazim tak hádam to 1 kg bude dole.Držím Vám všetkým palce :)

nek_katastrofa

Caute dievcence.
Pridávam sa aj ja k vam, od pondelka zacinam s detoxom podla Macingovej. A potrebovala by som niekoho, kvoli komu budem motivovanejsia vydrzat. Tak dufam, ze sa budeme vzajomne podporovat. :D

odpovedam

zakysanka je zakysanka ;-) pod tymto menom sa predava. ma zive kultury, pohladaj v obchode. minimalne v tescu to maju urcite.