Chudnutie z vysokej vahy

Weri

Zdravím vás, chcem sa pridať a chudnúť, zatiaľ to ide zle aj keď cvičím a zdravo sa stravujem, som po operácii štitnej žľazy a beriem hormonálne lieky a možno preto to ide takto biedne, ale tiež chcem schudnuť moja váha je 81. A ž sa hambim za to .....

zuzanecka737

Snažím sa doma pilates, ale zatiaľ mi to nejak často nevychádzalo :/ Na víkend idem k rodičom, ale od pondelka chcem každý deň aspoň 30 minút.

ektoplazma

No presne, to sa ani mne nikdy nechcelo :D Ja som prestala jesť po obede sacharidy. Na raňajky kľudne aj moravský koláč. Na obed prakticky hocičo, ale snažím sa trochu redukovať prílohy, resp. množstvá. Na večeru si dávam to, čo ty na obed, prípadne polievky, a zeleninové šaláty s rôznymi syrmi. A keď som hladná tak jablko s orechmi, alebo ovocnú šťavu. Ovocie ja osobne nepovažujem za zdroj cukru z ktorého sa priberá preto ho jem celý deň, nie len doobeda.
A aj cvičíš?

zuzanecka737

Keďže som obmedzovaná výberom jedla v práci tak sa to dá len v rámci jedného jedla (nechce sa mi variť si obed deň vopred :)) . Na obed mám vačšinou šalát + kur. maso / tofu/vajce/tuniak a na večeru nejakú zeleninu, cottage...Tebe sa ako podarili tie 2 kilá ? :)

ektoplazma

Ja mám 22, 173 a 83, už som dala dole svetoborné 2 kilá :D delená strava je fajn, aj ja som sa o ňu pokúšala ale nemala som k tomu dostatočné info...a ani čas premyslieť si menu aspoň na deň dopredu. Berieš to tak že bielkovinový a sacharidový deň, alebo si len strážiš čo ješ vrámci jedného jedla?

zuzanecka737

Mám 24 a meriam 173 cm. Ja som začala pred mesiacom s 90 dňovou diétou ale vzdala som to, keďže je dosť komlikovaná a časovo náročná (aj keď to tak na začiatku nevyzeralo :)). Teraz sa snažím druhý týždeň dodržiavať zásady delenej stravy ale nejak sa to zatiaľ neprejavilo...