Akné a krása

Príspevok v téme: Akné a krása
situacia

pekny vecer robi sa mi akne na tvari (mam 25 rokov)
mavala som ho naozaj vazne vo veku 15 do cca 18 (zabrala HAK ale v takom mladom veku a tym ze som brala 5 rokov rozne druhy HAK mi narobila sarapatu v tele, HAK uz nechcem, sposobila mi vazne problemy. ) Ale plet som mala pri HAK niekedy peknu. mala som aj prestavky v HAK a za posledne roky som mala vazne peknu plet, tento mesiac sa velmi zhorsila
s cim suvisi zhorsenie?

od 15 rokov mam PCO syndrom s tym suvisel aj vznik akne a liecba HAK mala pomoct na akne aj PCO, ale vysledok je PCO po starom :/ rozhadzana pecen atd.

Pila som caj ostropestrec pomahal ale uz som z neho nejaka plna zlce:/

nejem biely cukor, nic z bielej muky ani inej z lepku, ziadne mliecne vyrobky (iba obcas!). Nepijem kavu, nestravujem sa v jedalnach, fast food ziaden, cvicim, BMI index mam okolo 19 cize som stihla ale zdravym sposobom. Jem vela ovocia a zeleniny.
Ako ovplyvnit to akne a vyliecit uplne?
minuly mesiac som mala zapal hornych dychacich ciest a odvtedy ubehlo 5 tyzdnov a stale kaslem a som zahlienena, ma to suvis?

Roacuttane nemam zaujem brat - vysusuje sliznice oci a ja nosim sosovky/okuliare mam citlive oci. Neriskujem to. Tiez z toho bolia klby .

PCO liecim agolutin a neofolin 1x mesacne, ma to suvis? nehodlam sa to menit ine hormonalne veci mi robili zadrziavanie vody v tele depky po HAK Yadine mi vypadala polovica vlasov. atd. neorozpisujem ani uz :D

(predrazene produkty Bioderma ani Vichy nepomahali, kupujem si Garnier ten mi dost pomahal posledne 4ri roky a nastastie je cenovo aj v obchodoch dostupny vsade).

Dakujem za rady :-)