Tretia svetová vojna

0vecka

2 vojak PTPpak a teraz mi ukaz osobu ktora dokazala ze sa nemylis...

tvoja argumentacia je chybna

a tiez neviem co s tym tvoje prenasledovanie malo spolocne... to ze Betlehem nebol okolo roku nula obyvany je fakt....to ze jedine co o jezisovi vieme mimo krestnaskych zdrojov su dva riadky o tom ze kedysi zil jezis ktory bol mudry a ludia ho mali radi.... Jezis bolo ftedy bezne meno takze v podstate je to cele len slepa viera ktoru ti neberiem ale vyhlasovat ze sa proroctvo splnilo na zaklade tohto je hlupost

vojak PTPpak

Ovecka, nebudem dokazovať pravdy.
Opytam sa ta: povedz mi jednu osobu, ktorá dokázala, že Boh neexistuje !
Žiadna, Čo nieje dokázané, je pravdivé.
Teda Boh existuje.
Odkazujem všetkým, nebojte sa !
V Biblii je slovo nebojtesa opakovane 365 x Je to náhoda ?
Tiež je napísané: kto sa boji, nemá lásku.
Strach pochadza od Zlého.
Za svoje presvedčenie o Bohu som bol nepriateľom štátu.
Trest bez súdenia: Pracovný Technicky Prápor teda, PTP.
O PTP by vedel povedať kňaz Anton Srholec kňazi boli vo veľmi prisnom režime. Mnohí slávny ľudia povedali, nikoho sa nebojim, iba Boha. (Nebať sa Boha, znamená nerobiť hriech)
Ani som sa nenazdal, ako som písal mimo témy. Sorry.

0vecka

2 vojak ano treba studovat....o Jezicovom zivote vieme iba z biblie a preto je logicke ze sa bude podobat na tie proroctva... navyse sa jezis s velmi vysokou pravdepodobnostou nenarodil v betleheme lebo ftedy ani betlehem nebol obyvany ale v nazarete... takze odvolavat sa na to ze sa tie proroctva vyplnili je imho smiesne

vojak

Proroctvá sú pravdivé, iba u svätcov, nie u jasnovidcov.
Už prorok Jeremias predpovedal do planých detailov narodenie Jezisa. A to bolo 600 r. Pred narodenín.
Jeremias presne predpovedal, akou smrťou zomrie. Poz. V tej dobe kedy žil Jeremias smrť ukrizovanim nebola.
Ako bol zranený Judasom....toto sú tie detaile....Treba študovať knihu kníh.
Je to najviac čitaná Kniha na planéte.
Studuj Šalamúnove múdrosti.
Kniha príslovia....V tedy sa tí otvoria oči, a uvidíš, že život je krásny, len žiť tak, ako káže Sväté Písmo.

0vecka

a tak tretia svetova moze byt ale nic tomu nejako nenapoveda zatial... a tiez si myslim ze ti hore uz maju motivaciu sa jej vyhnut nie ako pocas druhej

môj_názor

3. svetová vojna nebude. Ak by bola, tak by sa zlikvidoval jadrovými zbraňami celý svet a to elita predsa nechce. Takže nastanú len dlho pripravované zmeny, tak ako reforma na Ukrajine bola pripravovaná niekoľko rokov na západe....

0vecka

jj inak mam pocit ze na SK je to tak naschval...napr co sa bavim s nemcami tak ti ani nevedia ze je nejaka kriza... pre nich kriza zacala a aj skoncila v roku 2008

minister

Monika televizia a spravy na internete su tvorene tak aby co najviac sokovali a zaujali ludi. Mnohokrat media prehanaju a zvelicuju a situacia ani nieje taka vazna ako sa zda. Nestresuj sa zbytocne aj tak je to mimo tvojej moci a ty tie veci neovplyvnis. A co ma byt bude aj keby si sa roztrhala. Zelam ti pokoj na dusi ;)