Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Otehotniet?

Príspevok v téme: Otehotniet?
neni treba

caute, chcel by som sa spytat ci sa da otehotniet, kedze som mal kondom, ale nebol som v babe cely iba asi 2x lebo ju to velmi bolelo, mal som kondom, nebol prasknuty..je tu nejaka sanca ze otehotnie? mala dostat menzes na konci mesiaca Februar.. cize 28. a je 6.3 a menzes furt nikde :/ prosím pomoc :(

neni treba

Nabuduce bude :D dobre dobre, a takze sa nemam nicoho bat hej ?:D a dakujem ze ste si nasli cas namna, som vam vdacni, PEACE ALL ! :)

neni treba

No ja neviem jak to nazvať bolelo ju zo tak som prestal :D a proste sa bojím proste že jej meska a tak :/:D

neni treba

mala trošku virózu, meškala jej skoro vždy,16.2 sme to robili.. ale ochrana vsetko bolo 2x som do nej vosiel a iba špičkou penisu a kondom som mal..neberie lieky, mala trošku stresu, mala rozbitú hlavu na lyžiach..tam sa zranila.. a tú virózu mala.. a viac krát už meškalo..nepanikárim len trošku sa bojím :/

tomasdusan

napis presne datum, kedy ste to robili. a za druhe, pokial to bolo mimo 8.2 az 20.2 alebo presnejsie 12.2 az 16.2 a aj napriek tomu bude tehotna, ziadaj otcovsky test.
ale je 99,99% sanca ze nie je v tom, proste meska.
brala lieky? ma stres? zranila sa? prekonala nejaku chorobu? ziadne znamenia alebo naznaky ze jej to meska? meskalo to uz niekedy takto?
hlavne klud

neni treba

Nie nie,len pribrala,je jej zle..bolia ju prsia,je nafuknuta a meska jej menzes ;/ takže neviem :-/ a zvykli jej meškať ale bojím sa :/

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Otehotniet? - Fórum - ZDRAVIE.sk