Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co robit v pripade

Príspevok v téme: Co robit v pripade
tomasdusan

po mastnych jedlach mam prilis nafuknuty zaludok? neboli. necitit. aspon nie fyzicky. len som prejedeny. no ale potom to vsetko ide von. ak ma chapete. a to ani nemusim ist na wecko. vsetko okrem plynov je v pohode. da sa tomu nejak zabranit? naozaj staci ak si dam velmi mastne alebo olejnate jedlo. nezalezi na druhu masti alebo oleja. vzdy je to rovnake. aj celu noc. a tym padom je to dost neprijemne kedze otravujem aj spolubyvajucich. dakujem pekne.

tomasdusan

Cize to precisti ? Skusim to. Dakujem.

Viete co je sranda? Pred 2 tyznami som otvoril podobnu temu, zmazali mi ju. Asi si mysleli ze si robim srandu, nuz ja si srandu veru nerobim, kiezby to tak bolo.

sponka

Tomas,ja na tvojom mieste nemenila by som stravovanie,asi chodiš do jedalne na obedy.Večer si preplachni za dva hrste ovsenych vločiek daj do misky malej,zalej vodou a daj do chladničky.Rano postruhaj čokoladu na vrch,maš predjedlo k raňajkam.Rob to každy deň.Vyskušaj.Verim že pomože.

tomasdusan

mna zaujimaju dve otazky. 1. snazi sa moje telo povedat, ze jem nieco nezdrave, aj ked pre ineho to zdrave je? oplati sa mi riskovat a jest to? alebo 2. chyba mojmu telu nieco, co pomaha spracovat to, na co reaguje telo takto? alebo 3. je to nieco co sa proste stava a mal by som to ignorovat? aj ked podla mna otazka cislo 3. je "neignoruj ale konaj"

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co robit v pripade - Fórum - ZDRAVIE.sk