Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slabosti po jedle - pomoc od RNG

Príspevok v téme: Slabosti po jedle - pomoc od RNG
HladamRadu

Dobry vecer, prosim Vas o radu, tykajucu sa mojho stavu, nakolko som presla vysetreniami a nic.
Zacalo sa to, ked sa mi objavili slabosti po jedle (mala som to aj v minulosti). Akonahle som sa najedla, prislo mi slabo. Stava sa, ze sa zobudim v noci na to, ze sa mi tazko dycha. Obehala som lekarov aj v minulosti a nic... Tuto jesen mi moja lekarka dala antibiotika, ked som jej vravela o dychani a tie mi spravili taku paseku, ze som mala hnacky, bolo mi na odpanutie, skoncila som na pohotovosti. Vysledky krvi mi tam vysli v norme, rng pluc takisto a tiez aj EKG. Dali mi infuziu a pustili domov. No kedze mi bolo vzdy zle, obmedzila som stravu,pretoze mi bolo stale slabo a mala som pocity na odpadnutie. Isla som aj k neurologicke, rng potvrdil krivu krcnu chrbticu. Chodim teraz na rehabilitacie a zacala som cvicit, ale zatial ziadna slava... Dokonca sa mi posledne tri mesiace objavilo strasne grganie, obcasna slabost a pocit, ze odpadnem. Sla som na gastro, tam mi spravili sono a nic... Vzali krv, vysledky este nemam. No vzdy ma trapi ta slabost, tocenie hlavy, grganie, tazkosti s dychanim... Vedeli by ste mi nejakou radou pomoct? Uz neviem, kam sa obratit, pripadam si ako hypochonder.

ajkamajka

Zdravim,
skuste sa objednat na to vysetrenie co bezii kampan "Prevencia a zdravy zivotny styl". Pridu aj ku vam domov, urobia vam za 5€ take specialne vysetrenie celeho tela. Zistia ake mate nerovnovahy v tele a ako sa to da poriesit. U nas boli take dve panie, boli prijemne, vysetrili celu rodinu a odporucia vam aj liecbu na prirodnej baze ak chcete. Ak je vaznejsi problem, tak vas vedia posunut na lekarov do ich centra v BA alebo KE. Poslem vam cislo, ak chcete na ne, napiste mi na: hekate1@azet.sk

mastie

Zdravím,ja mám podobný problém. Po akútnej bronchitíde ma začalo omínať pri srdci načo som sa zobúdzala. V krvi mi našli chlamýdie,brala som ATB,ale tento symptóm akéhosi vŕtania vľavo pri hrudnej kosti pretrváva. Už počas dlhotrvajúcej bronchitídy som mala pocit,že mi to vychádza od žalúdka. Bola mi robená aj gastroskopia,ale mala som zrejme nástojiť na rozbore ž.šťavy,lebo nič podstatné sa nenašlo.ATB nezabrali a ja neviem "kudy kam".

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slabosti po jedle - pomoc od RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk