Zaseknuty nerv alebo ... ?

Príspevok v téme: Zaseknuty nerv alebo ... ?
sweety2310

Dobry den, dnes sa mi stala taka neprijemnost. Zacala som cvicit, pretoze by som potrebovala nieco zhodit a spevnit. Takze som zacala behat a posilnovat. Ked som sa narodila, mala som vyklbenu nohu alebo nieco take, proste mi museli po porode napravat lavy bedrovy klb. Ale vsetko dobre dopadlo a ja chodim normalne a ani som nikdy s tym klbom nemala ziadne problemy.
Az teraz odkedy som zacala cvicit, tak mi robi neplechu. Casto mi puka pri niektorych cvikoch, ale to som nejako pretrpela a nevenovala som tomu pozornost. Dnes som robila cviky na spodne brucho a strasne neprijemne mi v tom klbe puklo az pichlo. Odvtedy sa mi pri kazdom prudsom pohybe nohou v tom klbe nieco zasekava, ako keby to bol nejaky zaseknuty nerv alebo ako keby tam vkuse nieco vyskakovalo, citim to trosku aj ked iba chodim. Neboli to, len je to hrozne neprijemne a cviky pri ktorych musim robit nieco s nohami pre to momentalne nemozem vobec robit. Moze to byt nieco vaznejsie? Moze to byt tym, ze som sa poriadne nerozcvicila alebo ze som pred cvicenim nebola vobec rozhybana? Alebo ma ten nestastny klb moze obmedzovat? Viem ze zdravie je prvorade, ale cvicenie ma velmi bavi a nerada by som sa ho vzdavala. Dakujem vopred za odpoved :)

karolinka122

raz som zacula rozhovor, muz asi 35 rocny sa stazoval kamaratovi, ze dlhodobo chodil s klbom po lekaroch, lieky , injekcie, mal bolesti, casto marodoval, az potom nasiel nejakeho lekara mladeho, co mu naordinoval vyssie davky vitaminu D a to mu konecne zacalo pomahat a odvtedy ma pokoj.Fajn, ked lekar ma zaujem aj takto jednoducho pomoct pacientovi, ako ho len dopovat liekmi dozivotne..

karolinka122

vies ze aj ja som raz po materskej po dlhej dobe sadla na bicykel a sla na 25 km turu, zrazu do kopca ked som sla, nieco mi puklo v kolene, bolelo ma to este niekolko dni, akoby to koleno bolo trocha opuchnute, potom dobre, ale zistila som, ze ked idem napr. na turistiku a odvtedy uplynuli uz 3 roky zacnem to koleno citit ked idem dolu kopcom nejaky cas, je to nepijemne , inak ma to vobec neboli, ja zasa nesportujem nijak..Keby som sla na turu, asi si vazmam radsej nejaky elasticky obvaz a stiahnem to, lebo ta bolest pri presilni je hrozna..