Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Overené a hlavne zdravé chudnutie bez náročnosti

Príspevok v téme: Overené a hlavne zdravé chudnutie bez náročnosti
Lusinda1102

Chcela by som sa s vami podeliť o môj jedálny lístok vďaka, ktorému som schudla za 2 mesiace 6 kíl.
Stravujem sa nasledovne:
Raňajky 07:00 - 1. variant = ovsené vločky s mliekom alebo s bielym jogurtom, ku ktorým primiešam sušené hrozienka, lyžičku medu a trocha škorice
2. variant = ryžovo-pohánková kaša s teplým mliekom, ku ktorej primiešam hrozienka a med (naozaj odporúčam je to chutné)
Desiata 10:00 - 4 ks knackebrotov s cottage cheesom alebo s taveným syrom a ľubovoľnou zeleninou, poprípade s mozzarelou
Obed 13:00 - tak v prvom rade chcem povedať, že pre mňa to nie je obed, pretože ja obedujem až o 16:00
v tomto čase jedávam ovocný šalát
Olovrant 16:00 - to je čas k môjmu obedu, a tu sa medze nekladú samozrejme v rámci zdravého stravovania, ja si zvyknem pripravovať sóju, tofu, celozrnné cestoviny, pšeno, kuskus, pečenú zeleninu, kuracie mäso.. hlavne, aby to nebolo vyprážané.. ja uprednostňujem pečenie alebo varenie
Večera 19:00 - 1.mesiac som si na večeru dávala zeleninový šalát alebo mrkvový z toho dôvodu, že som sa cítila hladná, ale teraz po 5 mesiacoch vynechávam večeru, práve preto obedujem až o 16:00, aby som mala pocit plnosti aj večer, aj ked samozrejme aj obed musí byť podávaný s mierou
niekedy si o 13:00 namiesto ovocia dám polievku alebo nejaký koláčik zo špaldovej múky.. na internete je takých receptov veľmi veľa
a nezabudnúť na pitný režim, ktorý je veľmi dôležitý ! 1,5-2,5 litra vody !!
Odporúčam každý večer šálku zeleného čaju, ktorý podporuje spaľovanie tukov.
samozrejme ak k tomu pridáte aj cvičenie urobíte len dobre.. 15minút cvičenia každý deň a výsledok sa dostaví ešte skôr.. OVERENÉ !
Zo svojho jedálnička som úplne vylúčila bielu múku a biely cukor. Ak sladiť tak len z hnedým !
Tak dúfam, že som pomohla a fantázií sa medze nekladú takže ak si chcete zameniť jedálniček iným zdravým jedlom neváhajte, ale nezabúdajte, že najdôležitejšie je dodržiavať 3-hodinové medzery medzi jedením. Veľa šťastia :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Overené a hlavne zdravé chudnutie bez náročnosti - Fórum - ZDRAVIE.sk