Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kam dnes večer s priateľom?

MultiLevel

Pompi, aky krasny prispevok :)
Ja tiez nic lepsie nepoznam, ako bike, korcule, plavanie...totalne odreagovanie. A to iste mozes doktorka robit aj s priatelom. Pri sporte sa da vypnut a clovek zvycajne pri nom neriesi kraviny :) Clovek je po nabitom dni fakt unaveny, ale mna ucili, ze ked nevladzem, tak v skutocnosti zvladam este viac! :) A je to fakt pravda. To len na margo toho, ak by ste nemali na sport energiu :)
A potom by som si dala to pivo! :D

doktorka22

pompikoláčik, pekný odkaz, včerajšok bol super, dnešok tiež, ale priateľ mi zas teraz dosť ublížil, a to stačilo povedať pár slov :/ prečo sú chlapi taký hnusný :(

pompiKolacik

Dnes vecer este neviem kam, asi nikam, neplanujem nic dopredu, ak nieco chcem, tak to urobim, ak vaham, tak vaha hodne dlho ... bo beda tomu, kto ma zneistuje :)))
No ale o tom som nechcela.
Dnes som absolvovala ocistu na bike a korculiach, lepsie ako orgazmus. Baby odporucam, sadnite na bicykle, obujte korcule a serte na kazdeho, nerieste, nerezte sa, nechudnite, kaslite na mozne-nemozne tehotenstva, nefufnite pre nejakeho muzskeho do vreckoviek, serkajte na make-up na vlasy, neohovarajte sa ....... proste zite pre pritomnost.
Bodka!

ebi77

doktorka22

videla som raz jednu mladú doktorku večer na pive, vypila asi 2 veľké, a k tomu 2 borovičky, údajne ráno mala mať hneď službu,, pýtali sa jej že či bude OK ráno v práci, že hej, že si dá infúziu (asi NaCl) a že do hodiny bude ako rybička :)))

to len jeden typ pre doktorku :)))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kam dnes večer s priateľom? - Fórum - ZDRAVIE.sk