Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Môžem byť tehotná?

Príspevok v téme: Môžem byť tehotná?
mimka333

Chcela by som sa opýtať a hlavne potrebujem radu.

Dneska som mala s priateľom chránený sex ale keď som z neho zišla dole kondóm bol v polovičke penisu a keď sme ho chytili tak bol dosť od niečoho čo vyzeralo ako spermie. Ked som ho potom chytila mala som na ruke taku veľkú bielu hrudku. Dali sme do neho vodu ale kondóm nebol prasknutý. Mohlo sa stať, že sa do mňa niečo dostalo a za pár dni budem chodiť s bruškom ?

Ďakujem.

MultiLevel

vikula, zbytocne zakladas po dve temy a zbytocne otvaras stare temy...Vsade sa dozvies TO ISTE. Nestresuj a nerob si problemy tam, kde nie su :)

vikuľa

Ahoojte dievčatá :-) Chcela by som sa Vás opýtať. Beriem antikoncepciu každý deň len v hodinu kedy sa mi podarí. Mala som nechranený pohlavný styk a pre istotu som si o deň nato vzala aj tabletku po pretože som si nebola istá. Menštruáciu som dostala. Ale vkuse mam ten pocit neistoty nahováram si asi bludy...:/ čo vy nato? ďakujem :-)

escap

Mimka, si ešte dosť mladá na takéto problémy a stresy. Ak sa na dieťa necítiš pripravená a toho chalana si nevieš predstaviť ako svojho manžela a otca svojich detí, nemala by si s ním spať. Sexuálne spolužitie je posvätným územím, v ktorom vzniká nový život a nikto nemá právo ho vziať, keď už sa počne.

Tabletka po nie je taká neškodná - ani pre ženu a už vôbec nie pre počaté dieťa. Môže zabrániť ovulácii, čiže uvoľneniu zrelého vajíčka, ak sa užije v predovulačnom období, inak zabraňuje uhniezdeniu už oplodneného vajíčka vo výstelke maternice, a teda má skorý abortívny účinok. Žena v tom prípade otehotnie a tabletka po počaté dieťa usmrtí.

Zamysli sa, či toto chceš. Aj HAK má ako jeden z účinkov raný potratový účinok. V tvojom veku by najlepšou antikoncepciou bola sexuálna zdržanlivosť. Ak tvoj chlapec nebude chcieť za týchto podmienok s tebou zostať, neľúbi ťa. Láska sa dokazuje inak ako tým, že si ochotná s niekým spať.

pompiKolacik

Skor si myslim, ze tehotna nebudes a TO, to bolo tvoje ..... ale bacha do buducna, lebo bublanie v zaludku nie je len o traveniii :D

mimka333

Tak co sa tyka cirkvy s tym problem nemam ale tak uz som si ju dneska kupila a uz ju mam v sebe niekolko hodin a zatial necitim ziadnu zataz na organizme. Vam sa to dostavilo ako a kedy?

snorr11

len sa napchavajte tabletkami po blbky, tak vam treba, ked trtkate kade tade, radsej nez napustat kondom vodou po sexe si najdi chalana co si ho vie nasadit

lorrines

Nie, nebudeš tehotná, nestresuj ved ked bol v polovičke penisu, tak bol na vrchu a nemohlo sa do teba nič dostať. To biele, čo bolo na ňom nemusel byť ejakulát :) Fakt, neber tú tabletku PO, ja som si ju raz dala, tiež len zbytočné stresy a je to neskutočná záťaž pre organizmus.

MATOS

Tá tabletka je vraj pomerne náročná na organizmus. Hlavne ide ale o to, či s ňou nemáš nejaký názorový problém, spojený napríklad s cirkvou a podobne, ktorá ju neuznáva.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Môžem byť tehotná? - Fórum - ZDRAVIE.sk