Väčší penis?

loliponko

cauko mam 14 skoro 15 rokov a mam ho maleho 14 az 15 cm a pomaha masturbovat na zvetsiene?poslite na email odpoved.

karo

ludia co blaznite .... mam 16 rokov a moj penis ma 16,5 a ja si myslim ze to je uplne v pohode .... sak nebojte oni este dorastu .. ludsky penis rastie az do 20 rokov zivota !!!!!!!! takze neblaznite !!!!!!!

BUuuuuuuuuuu

Cafko mno moj penis ma 14 cm som snim spokojny zatial sa ziadna holka nestazovala takze naćo tabletky a tie sraćky ....

jeckes

ahojte mam 16 cm a vediem sexualny život v pohode dokonca mi priatelka povedala ž eje velky čiže mal asi predtym menšie nastroje nieste samy! a ano ekzistuju tablety n azvečenie penisy ale su to kulturisticek tabletky! tzv bičie hormony ti dokažu predlžit penis až o 10 až 15 cm len je tu problem že maju vedlajšie učinky ! (nemusi ti dorast močova trubička a je to asi dost neprijemne ked ti budu davat infuziu alebo niejaku hadičku do penisovej dierky ) a može nastat aj ako vedlajši učinok 3až 7 dnova neustala erekcia a verte po troch hodinak neustalej erekcie to už boli ale niektory kulturisti ich beru ale po dohode s trenerom alebo lekarom

majjuska

chlapci...na dlzke nezalezí ....fakt nie !!! ked uz ... tak na hrubke..ale sikovny a pozorny chlap nemusí mat ani dlhy ani hruby....treba sa viac venovat klitor. a bradavkám a dlhé bozky trochu nacápat na zadocek :D...to je dolezité .... nie neaké cm....moj partner má priemer....a ani netuzim mat v sebe neakych 17-20 cm..... moze to poskodit krcok maternice a sposobit nepríjemnosti s tím spojené......takze chlapci budte zo sebou spokojny.... :)) cau cau

misko

pani, myslim si ze nemusite mat nad 17 cm pretoze vnutro posvy mera len 15 cm a je prijemne ked ho tam das cely ako keby si ho tam mal dat len do 3/4 nije?.. neberte ziadne tabletky ani masticky lebo to nezabera...vazne.. zenu mozete uspokojit aj jazykom :)) improvizujte :))