Poznáte ten pohľad?!

Príspevok v téme: Poznáte ten pohľad?!
enka5349

Ahojte vsetky zeny!
Chcela by som sa vas vsetkych zien opytat. Poznate ten pocit, ked sa s nejakym chlapom po seba pozerate, viete ten pocit, pri ktorom mate pocit, ze to na co myslite vy, tak na to mysli aj ten druhy? hovorim o dlhsom pohlade ako je bezny, o moc dlhsom.
Tak taketo pohlady sme si s jednym muzom vymienali, a zrazu pri rozhovore o tom cez sms, mi napise, ze on sa tak pozera podla neho na vela ludi??!!ze mi tym dava najavo, ze si ma vazi?!!vazi?!! coze?? chlap!
A teraz mam pocit, ze ma moj zensky zmysel sklamal:( ale stale mi to vrta hlavou, tie pohlady neboli bezne!a predsa zensky zmysel!

Agnes998

A ty si sa ho na to priamo pytala? Asi mu bolo trapne rozpravat o svojom pohlade. Pohlad si uzivaj, ak si to s nim chces rozdat tak si rozdaj, ale nezacni s nim preboha rozoberat co mal ten jeho pohlad znamenat. Zabijes v nom vasen.

pompiKolacik

Ja poznam muzsky pohlad len ten .... hmmmmm ....akoby to nazvala .... no proste profesionalny antropolog by tomuto pohladu povedal kopulacny :)))
Pouzivaju ho samci pavianov a robia to dovtedy, kym sa zvolena partnerka neodhodla na .....akciu? :)))
Prepacte zartujem ;)

woo

aky zensky zmysel? ty si myslis ze vies citat myslienky? ty si si myslela ze mysli na sex, hej, a on ti povie ze si ta vazi. no a co si cakala, ze ti povie ze ta chce? nie kazdy to hned takto vybali. niektori idu na to oklukou. to ze sa pozera znamena mozno len to, ze si ho niecim zaujala. ani to nemusi znamenat, ze sa mu pacis.