Akné - neviem sa rozhodnúť

qwe

Ahoj.. tiež mám problém s akné už pár rokov... Takže najprv - nečakaj doma kým sa to totálne zhorší ale zober mamu ku kožnej, tá ti isto poradí najlepšie hlavne čo sa týka liečby.. lebo akné netreba iba kryť, ale hlavne LIEČIŤ! Ale keď sme už pri tom krytí, každému je to samozrejme nepríjemné tak hľadá niečo, ako to zakryť. Ja som toho už vyskúšala veeeľa. Od lacných po drahé, z lekárne aj z drogérii. A momentálne používam LOKÁLNE (nie na celú tvár!!!) aknecolor - fakt v malinkom množstve len na začervenané miesta a na ľahký make up. BB creamy neodporúčam - väčšinou upchávajú póry. Radšej si kúp ľahký make up, aby si vyzerala na svoj vek - prirodzene. Ale pozor aj pri výbere make upu (niektoré vedia fakt dobre dokašľať tvár) a hlavne sa akné, kruhami pod očami a pod. netráp.. :)

henra77890

a okrem toho nechápem aký je rozdiel medzi klasickým korektorom a acnecolorom čo sa týka dýchania pleti... žiadny

ebi77

no to iste, s acnecolorom si ešte viacej zničíš pleť, je to hustá pasta, ktorá ti upchá póry a pleť ti pod ňou vôbec nedýcha

henra77890

ahoj, ja ti určite odporúčam acnecolor, nič nekryje lepšie a nie je pravda že škodí pleti, aspoň na sebe to nebadám a to ho už používam 3 roky.... na kruhy pod očami odporúčam essence stay natural concealer