Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strasidelne zobudenie zo spanku uprostred noci

Príspevok v téme: Strasidelne zobudenie zo spanku uprostred noci
A1

Dobry den, takze uz niekolko krat sa mi stalo, ze som sa uprostred spanku zobudil teda som uz otvoril oci a urcite som nesnival zo strasnym potitom ze je nieco nadomnou, spankova paralyza to nieje lebo som nemal problem hybat sa. Vzdy ked sa mi to stalo az doteraz scenar bol stale rovnaky zo strachom som v momente zasvietil svetlo a uz bolo dobre. No ked sa mi to stalo naposledny tak som sa zobudil na obrovsku pichlavu bolest v lakti ako keby ma uhryzla pirana a nechcela sa pustit tak som s laktom dost silno udrel do steny a zrazu sa pichlava bolest premenia na tupu :D, pripominam ze sa mi nic nesnivalo a prirovnanie je len obrazne, zasvietil som a bolest po par sekundach povolila zaspal som. No rano po zobudeni som pocitil nieco na lakti pozriem sa a mam tam poriadnu chrastu ktora velmi nevyzera ako po udere do steny. Neverim na ziadnych demonov, ktory v spanku vysavaju so spiacich ludi zivot ani netrpim psychickymi problemami, no problem je skor v tom ze k strasidelnemu zobudeniu pribudol aj poradny uder do steny, este ze som bol sam vtedy v posteli...
Dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strasidelne zobudenie zo spanku uprostred noci - Fórum - ZDRAVIE.sk