Anorexia. Mam ju?

Príspevok v téme: Anorexia. Mam ju?
Amily

Ahooojte :-)
Chcem počuť váš názor čo si o tom myslite.Takže budem rada za každý komentar.
Začalo to v apríli 2013 vtedy som mala 89kg.A túžila som schudnúť byť chuda.Tak som si upravila stravu-nebeská som sladké,vypražane,pečivo,cestoviny proste nezdravé jedla začala son chodiť aj do fitka.Prvé kila išli dole rychlo.Cez letné prázdniny som sa dostala ku bulimii.A to takto že cez víkendy sme mi opekačky tak som jedla,no hneď išla na WC.A pracovný týždeň bol len o hladovkach.Na konci prázdnin som mala 67kg..no ja som išla ďalej.Októbri 64kg..Preskočil...Proste až do začiatku marca som kolieska na váhe 65-61kg a išlo mi to na nervy.Tak som si povedala že cez jarné praz.dám váhu na 59kg..A moje prázdniny boli take že SO,NE,PO,UT,ST,ŠT jedno jedlo denne do 200kcal.Väčšina ta jedla nemala ani 150kcal a hlavne veľa pohybu.No a piatok a sobota hladovka a to chcem hladovku aj dnes no uvidím..ale obávam sa školy ako tam to bude s jedlom...
Moja otázka:Mam Anorexiu alebo NIE ? :-)

Amily

Ale ja práve že nie stale zvraciam.Ja mam skôr obdobia.Že sa najem a iba na wc lebo vtedy neviem žiť bez jedla a teraz mam take obdobie že neznášam jedlo.A bojim sa toho momentu keď budem musieť do seba niečo dať

antiana

ahoj Amily, tak podľa mňa máš to čo ja, a to anorexiu purgatívneho typu, teda očisťovaciu, t.zn.málo ješ a keď už aj niečo zješ, ideš to vyvrátiť...ja som s vracaním sekla asi pred 6 týždňami, chce to pevnú vôľu, urobila som to kvôli zubom, proste to chce aj u teba nejakú motiváciu, pre ktorú sa ti oplatí s tým prestať...najťažšie je pre mňa teraz vôbec niečo zjesť a chcem aby váha išla stále nižšie, takže ana mi zostala a vracanie sa stratilo...