Cervene bodky na kozi

Bender

kabel, ja som nasiel to iste hned na zaciatku, na 100% to bude ono. ako sa robi ten peeling, tie lokalne pripravky su nejake masticky? vies odporucit nejake ktore maju tie aha kyseliny a retinoidi? co som tak na rychlo hladal tak nasiel som to iste, tak snad by to mohlo pomoct. Okrem tychto 2 je toho ale tolko vela ze vsetko sa vyskusat ani neda a ani neoplati.

Itte

Moj syn mal chorobu ITP - velmi malo krvnych dosticiek a stale sa mu tvorili na tele take male bodky. Chorobu mal pol roka, ale uz sa z toho vyliecil. Aj ty mozes mat nizku hladinu krvnych dosticiek a z toho to vznika. Normalny clovek ma od 150 000 do 400 000 krvnych dosticiek. Moj syn, ked ho brali do nemocnice, tak mal iba 7000, ale to uz sa mu robili krvne podliatiny. Ale ked mal iba 30 000 krvnych dosticiek, tak sa mu iba robili tie cervene bodky...

kabel

keratosis pilaris sa to vola a liecba nie je prilis uspesna, odporuca sa peeling, pouzivanie lokalnych pripravkov s AHA-kyselinami a retinoidmi

Bender

Mam uz par rokov nieco podobne, na rukach, nohach atd atd. Pokial je to rovnaka choroba tak podla toho co viem, neda sa to liecit. Bol som u koznej, dala mi na to nejake masticky a kade co ale nic nepomohlo. Moze to napr. sposobovat nadmerne mnozstvo keratinu. Neviem ale co presne to sposobuje, moze to byt uplne nieco ine. Tazko zistit ze co to sposobuje, a este zlozitejsie je to vyliecit. Ale keby o tom niekto vedel viac tak by som bol rad, tiez sa uz toho chcem zbavit