Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skutočne tá pravá

Príspevok v téme: Skutočne tá pravá
MartinKK

Prajem pekny den, pred nejakym casom som sa zoznamil s dievcatom /28/ ktorym si neskutocne rozumieme, je nam spolu maximalne dobre, mame spolocne zaujmy, nonstop sa smeje a spontanne nas napadaju tie iste veci. Je o 4 roky starsia. Katolicky zalozena a uz ak, tak ocakava partnera pre cely zivot. Naopak, ja, buducnost velmi neriesim, a zijem pre pritomnost, a najblizsich par rokov by som sa nerad zenil, taktiez o zakladani rodiny tazko hovorit. Ked som tieto veci s nou zacal preberat tak sa urazila a vztah sme vzajomne ukoncili vzhladom na odlisne predstavy o buducnosti. Aj napriek tomu, ze nas vztah nenabral na obratkach, boli sme spolu cca tyzden…neviem a nechcem si predstavit odlucene a uz teraz ma to boli, nemam uz ani chut zit a robit veci ktore som mal kedysi rad...
Zazil niekto nieco podobne, pripadne vie mi niekto poradit co robit? (riesenie asi ani nie je :(( ) ciste zufalstvo toto z mojej strany . Stale premyslam nad tym ako to zachranit...a pomyslenie na stratu tejto osoby ma ubija.. ://
Dakujem

MultiLevel

Bohuzial, ak sa vase plany do buducnosti nezhoduju, nemate rovnake tuzby, sny, priania a podobne, tak tomu nedavaj velku sancu. Ber to tak, ze ste sa mali spoznat...kvoli niecomu ste sa navzajom pritiahli a stretli. Preco, to mozno zistis az neskor.
Tu neexistuje kompromis. Ty nezacnes zo dna na den premyslat ako ona, a ona nezacne tak ako ty. Preto je idealne mat s partnerom rovnaky alebo aspon podobny pohlad na buducnost.
Niektore pary to neriesia...a ked opadne opar zamilovanosti, cuduju sa, preco odrazu nic nefunguje. Ty si oproti nim vo vyhode, ze vsetko vies uz teraz a podla toho sa mozes zariadit :) Ona to zobrala naozaj dobre, chce byt kamoska, lebo si uvedomuje na com presne moze vztah v buducnosti stroskotat. Praj sebe aj jej, aby ste si nasli takych partnerov, ktori vam budu naozaj vyhovovat po vsetkych dolezitych strankach :)

magno

Hrac,blbost. starsie vazny nechcu, vazny chcu tie 38, kde uz tikaju hodinky.. tie do 35 si chcu len uzivat a neviazat sa. divny svet.

Hrac

Ale ved to, ze chce partnera na cely zivot nema nic spolocne s nabozenstvom... Hladaj nejaku pod 18, lebo tie starsie chcu vacsinou uz vazny vztah.

lienocka2808

A co si cakal,ze ti povie, ked si jej povedal, ze nie si zrely na vazny vztah, ved to kazda zena by si dala otocku. Nikto, kto ma rad nejde do vztahu s tym, ze sa raz rozide. Ked miluje tak ide do vztahu bezhlavo, nekalkuluje, vzdy je nejake riesenie. Ale ja sa jej nedivim, mozno keby si jej to nepovedal, mali by ste krasny vztah a ty by si si mozno uvedomil, ze ano toto je ta prava, ale takto si to stopol uz na zaciatku. Mozno by ona urobila kompromis vo vztahu, mozno ty casom, ale to uz nezistis.

kukucko

Ste spolu kratko, to nie je laska, to je zalubenie. A este k tomu mate iny rebricek hodnot.
Rozmyslaj s chladnou hlavou a neprestavaj hladat tu pravu, si este mlady a mas na to cas !
Inak Ta to moze potom velmi dlho mrziet. I to, ze ublizis i jej, ze jej nieco naslubujes a nedokazes to splnit.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skutočne tá pravá - Fórum - ZDRAVIE.sk