Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Haemophilus parainfluenzae RNG

Príspevok v téme: Haemophilus parainfluenzae RNG
LuboA

Dobrý deň,

otázka patrí hlavne pre RNG, po vybratí 2 ATB, nič nezaberá dokonca mi tento bacil skočil na priedušky, tak som sa rozhodol pre liečbu citricidalom a zázvorovým čajom plus med, podarilo sa mi utíšiť bolesti v oblasti hrdla a aj priedušiek ,no stale mam sople a podráždený nos ,akoby som ho vytlačil ,ale neviem to spraviť do úplného konca ,už vyše mesiaca mi spôsobuje zvýšené teploty a únavu.
Prosím o radu čo ešte spraviť ,ako doplniť liečbu, prímem čokoľvek ,som už z toho zúfaly :/

RNG

Oprava ten entericky pokryty pancreatin je z firmy Solgar pod menom Pancreatin, quadruple strength, co mozete dostat napr z firmy iherb.com. Now Foods ma kapsule nepokryteho pancreatinu, s obsahom 4 x 500 mg tj 2 gramy pancreatinu na kapsulu, vyborne na zlepsenie travenia, ale nie na precistenie tela.

lubiss

Rng prosim a ako sa presne vola ten enterick y pokryty pancreatin alebo ako to najdem presne to podla coho?tiez rozmyslam nad wobenzynom ale ak je nieco lepsie a lacnejsie..,,

RNG

Wobenzyme obsahuje ucinnu latku 200 mg pancreatinu na tabletku. Tj si brala 2 x 2 gramy pancreatinu.
Ja osobne na odmorenie odporucam entericky pokryty pancreatin davka 2 x 2 tabletky vyrobku firmy NOW Foods, kde v kazdej tabletke je ekvivalent 3000 mg=3 gramy pancreatinu. A pritom takato ovela vacsia a ucinnejsia davka je lacnejsie, lebo sa nejedna o predrazeny a slaby farmaceuticky vyrobok, ale moderny doplnok potravin

Simča_1

Po necelých 2 týždňoch mi začalo byť lepšie, ale po mesiaci som bola už celkom v pohode.
Ja som predtým skúšala tiež všetko možné a v lekárni sme už boli ako doma.

RNG

fjw, omluvam sa , samozrejme oreganovy olej obsahuje carvacrol ako ucinnu latku.
Oleuropein je ucinna latka v extrakte z olivovych listov.
Musel som byt velmi ospaly, ked som tu chybu zopakoval dokonca 2 krat.

LuboA

Ďakujem krásne za odpovede, idem vsetko odskúšať, lebo už začínam byť z toho zufaly , viac ako mesiac sa trapim kazdy den teploty do 37,4 a nie a nie to dostat do normalu, zajtra pojdem nakupit . potom napisem priebeha postup.
Simca za aku dobu ti asi vymizli priznaky ? Ze si mohla normalne fungovat a telo sa zacalo davat dokopy ?

Simča_1

Mne na "hemofila" pomohol Wobenzym v dávkych 2krát 10 drg po dobu 6 mesiacov.
Okrem toho si kúp Tatranský prieduškový čaj, ktorý stojí cca 1,90 eur a surový zázvor. Je to odskúšané, finančne a aj u nás dostupné.

RNG

V tele su rozne mikroby, tj iste sa jedna o rozne kombuinacie, nielen heamophilus, ale aj ine, sekundarne. Osobne by som na to bral najma odmaskovac(haemophillus sa casto spaja do biofilmov, kde treba najprv odmaskovat, aby sa cez ochrannu barieru, co si taka skupina okolo seba vytvori , dostali antimikrobialne latky do samotnych bakterii.
Tj odporucam najma NAC(2 x 600 az 1200 mg) na odmaskovanie/odhlienenie, pripadne aj Serrapeptazu(3 x 120 000 IU) a tiez oreganovy olej,entericke kapsulke 3 x 200 mg oleuropeinu ako maju tie z firmy NOW foods, kde maju v kazdej 180 mg entericky pokrytej kapsuli zarucene 100 mg oleuropeinu.
Samozrejme zaroven odporucam brat masivne davky mikrovlaknin (aspon 15-20 gramov s litrom vody) a kvalitne probiotika, lebo atb ti znicili nasu najsilnejsiu zbran v boji proti roznym nakazam,probiotika v crevach

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Haemophilus parainfluenzae RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk