Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prerusovana suloz, co znamenaju priznaky

Príspevok v téme: Prerusovana suloz, co znamenaju priznaky
03945

V strvtok 9.03 som mala prerusovanu suloz, kondom nemal ale nespravil sa do mna, pred vyvrcholenim ho vytiahol. Mala som mat neplodne dni ale niesom si ista. Od soboty vecer mam cudny pocit, popichava ma v podbrusku, a dnes som mala hnedy vytok. Menzes by som mala coskoro dostat ale zatial nic. Mate niektora s tymto skusenost? Bojim sa, tehotna nechcem byt. Dakujem, a prosim vas nepoucujte ma, viem ze to bolo dost blbe, chalan s ktorym som spala si nechcel dat kondom lebo zevraj si to az tak potom neuzije a ze este nikdy s nim ziadna baba neotehotnela a bol zo mna otraveny ked som mu povedala nech si da kondom..

03945

Takže menzes som včera ráno dostala.. Nabudúce už len s kondómom, fakt to nestojí za to, strašne stresy som z toho mala. S tým chalanom chodím, ale neni to je jedno či s nim chodím alebo nie..?

lilyiankaa

to si dúfam robíš srandu s týmto príspevkom :D tak ty si spala s chalanom, s ktorým ani nechodíš, tak ok, dobre, ale on si nechcel dať kondom, lebo si to tak neužije, ale žiadna s ním ešte neotehotnela, tak prečo nie .. a prečo by si teda ty mala byť tá šťastná???
tehotná nebudeš, a inak vo štvrtok bolo 6.3. nie 9.teho .... hnedý výtok je skôr predzvesť menzesu, ktorý ako píšeš by si mala onedlho dostať ...... a ešte jedna vec, po 4 dňoch by si necítila tehotenské príznaky ;)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.