Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lekarska kozmetika a akne

dada3245

tak mne zabrala najlepšie lekarska kozmetika Dado Sens Pur Derm (je bez mineralneho oleja, ropnych derivatov, farbiv, parabenov, silikonov) predavaju v specializovanych lekarnach, pracuju s nou aj v salonoch kras. zalezi odkial si!

evi

odkiaľ si??? určite zájdi ku kozmetičke ale tiež si aj musím čistiť plet ako napísala veverička...ja som bola len 2x zatial u kozmetičke a zlepšielo sa mi to o 200% ale zároven si plet aj čistím

vevericka

mne na uhriky prospieva kazdy den si cistit plet (nezabudni pouzit aj cistiace mlieko aj tonikum. mlieko pory otvara a cisti, tonikum ich uzatvara). ale necakaj zazrak zo dna na den. a tiez by si mala zo stravy vypustit mastne jedla a hlavne fast food. prajem vela zdaru

gucci

ahoj moja vyborna lekarska kozmetika je v INTERKLINIK, je tam pani doktorka FEIX velmi mila a fakt dobra odbornicka...pozri aj stranku www.interklinik.sk ta by ti mohla pomoct

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

lekarska kozmetika a akne - Fórum - ZDRAVIE.sk