Velmi zle

Príspevok v téme: Velmi zle
bbbb00

ahoj,mam velky problem ,zajtra idem po 3 rokoch do doktorky ,velmi sa bojim aj ked viem ze som silna a nemam sa coho bat,ale proste ten pocit tam je.SKOR IDE O TO ZE SO V ZACAROVANOM kruhu.mam tetaniu,fobiu z tmy,fobiu z ludi,a velmi si domyslam kadejake veci ,samej od seba my nieco napadne aj ked ja nad tym vobec nerozmyslam ,proste samo my myslienky chodia po rozume kedy sa im zachce ,som velmi nestatstna ,chcelaby som byt zdrava,stastna ako ostatny,stale sedim doma ,nemozeem sa pohnut ,nieco my brani,blok.nemam skolu lebo nemala som dobry zivot kvoli tyraniu.niesom nejak skareda ani pekna ,proste normalna baba,len vobec neviem co vsetkym na mne vadi,znicili ma ludia ,ale uplne ze na srot!!!totalne!ale to radsej uz nejdem vypisovat..mam zniceny zivot a zijem zacarovany bludny kruh!nemozem rozpravat,mam zdravotne problemy...ja uz fakt neviemako sa mozem pohnut a TEN POCIT DAT PREC§!!TU TARCHU ..viem ze dnesny svet je zakeny,zly ,ale ja napriek tomu nestracam nadej len nemozem proste sa pohnut!!co mam robyt?co by ste robyli na mojom mieste hm?poradte,piste..dakujem

sponka

podľa mňa,si veľmi rozumna len si musiš usporiadať myšlienky.Neboj sa k lekarke isť určite ti pomože,len to pekne povedz ako si to napisala tu.