Problém s bruchom a trávením

Príspevok v téme: Problém s bruchom a trávením
janjj

Mam 23 rokov a dlhsi cas problemy zo zaludkom a travenim. Na vonok mam brucho neprirodzene vacsie ako by som mal mat, lebo mam chudu postavu. Povedal by som že ho mám nafuknuté. Uz nejaky cas pravidelnejsie cvičím a sportujem, nemozem povedat ze sa stravujem nezdravo. No zial,po nejakom case sa nedostavili nejake zmeny, ktore som po športe čakal. Brucho sa nemeni a s travenim to tiez nie je dobre. Mam caste škvrkanie v zaludku, ked som hladny tak prirodzene, ale aj po jedle a podobne. Podla mna mam citlivy zaludok a nieco s crevami ktore, asi treba nejakym sposobom prečistit. So skvrkanim suvisia aj pravidelne hnačky.
Bolesti zaludka nemam, ani kŕče. Zatial som s tym u doktora nebol.
Dakujem za odpoved a Vas nazor

2Baska 4

Mas problem s visceralnimi tukmi predpokladam,pri nich je brucho nafuknute ,skus si to vygooglit..Aloe vera je dobre na to urcite...Aloe vera ma priaznive ucinky na travenie,sliznice criev, ma hojive ucinky...pripadne mi napis email: barbora.cirbusovaa@zoznam.sk

liv99

mozno intolerancia na potraviny? najcastejsie su to mliecne vyrobky. skus vysadit na par dni, pozoruj sa a uvidis...