Čo s imunitou po vyliecenej anorexii?

Príspevok v téme: Čo s imunitou po vyliecenej anorexii?
vyrovnanaa

prekonala som anorexiu. trpela som nou cca 3 roky, uz rok som zdrava, teda musim si zaklopat. klop klop klop.
prosim o radu.
so vsetkymi nasledkami a zdravotnymi pronlemami co mi tato choroba priniesla, som sa dokazala vyrovnat a pobit sa s nimi, ale s jednym problemom si rady neviem.
co s ochlpenim....
nemyslite si, ze mam namysli chlpy take ako maju chlapi, ale myslim chlpky nad perou, a pri usiach, taktiez na rukach....
nebyvalo to taketo.. viem ze anorekticky maju oslabeny imunitny system a nasledok je ochlpenie...
stalo sa mi to, a chcem to nejak napravit, zial neviem ako.
doktorovi mi je trapne s tym chodit, preto ziadam zeny, ktore si tym presli, o radu...
dakujem vam.

Žužova

To fakt keby drastickejšie schudnem dajme tomu pod 50 tak mi narastie ochlpenie ? :O alebo sa to týka iba extremnývh podváh? pod 40. ?

antiana

ahoj Vyrovnanaa, tvoje ochlpenie nesúvisí s imunitou, ale s podváhou, koľko vážiš? určite máš ešte nízku hmotnosť, mne chĺpky vypadali samé keď som trochu pribrala...neboj sa, to ti nezostane, ja som mala chrbát dosť chlpatý, ale keď som sa dostala nad 45 kg tak to zmizlo...

kkka

Ahoj,
a ako dlho si vyliecena? mas zdravu vahu?
chlpky by mali po case vypadat, mne vypadali, jedine na ruke ich mam ,ale tie sa daju odstranit dost lahko.

LadyOpium

ale preco sa hanbis sak nemusia doktori vediet z coho mas tie chlpky to je tvoja vec ich povinnostou neni sa pytat z coho mas tie chlpky ale su povinni to liecit...skus daku hormonalnu liecbu alebo zajdi za kozmetickou