Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť žalúdka

Príspevok v téme: Bolesť žalúdka
Verca356

Poradte mi prosím,už vyše 5 rokov mám problémy so žalúdkom ,najskôr som nemohla jesť len vyprážané jedlá,cibulu,cesnak po tychto veciach mi je vždy zle ale teraz mi je zle už takmer po všetkom,stále som nafúknutá,niekedy mám neznesiteľné bolesti a zápchu mám skoro stále,už vyše mesica držím diétu,nejem nič sladké,veľa ovocia zeleniny celozrnné pečivo,nielenže som neschudla ani gram ale ani sa necítim lepšie.Doktori mi nezistili nič z krvi ani sona,tak ak máte niekto s takýmto niečím skúsenosť ďakujem za odpoveď.

fezo78

Dobrý deň.Ak mate zaujem riešiť svoj zdravotný problém napíšte mi na email jogo78@centrum.sk S pozdravom Jozef.

gastanko2016

tiež mávam bolesti žalúdka a nafúknuté brucho. Začala som brať probiotiká a obmedzila som jedlá, ktoré nafukujú a je to o niečo lepšie. Musím si ale dávať pozor, čo zjem.

modracik

V prvom rade treba organizmus zbavit toxickych latok,/prirodnou cestou!/ az potom nasadit prirodne probiotikum, da do poriadku crevnu floru,upravi travenie.

RNG

Opakujem, na dobre travenie trweba dostatok kyselin roznych enzymov, mikroblaknin a nasadzovat probiotika.
Aj celkom kratka zaludocna chripka, co sa prejavi napr jednodennou hnackou moze znicit na dlhe mesiace produkciu kyselin v zaludku, tj jedlo miesto travenia sa v zaludku kvasi a hnije.A kedze nie je ani poriadne natravene, ani sterilizovane kyselinami, zostava v traviacom trakte dlhsie, aby telo predsa len nejake ziviny z neho vytazilo. Takze sa strieda zapcha a hnacky.

Alex_01

Ahoj, po surovej zelenine nafukuje dosť často. Mne nerobilo dobre ani všetok ovocie, napr. jablká, citróny, zrelé banány veľmi nemôžem.
Polozrelé banány Ťa ale nespôsobujú zápchu a aj podporujú trávenie. Mandarínky, pomelo môžem tiež bez obmedzenia.
Mne sa veľmi osvedčil aj zázvor a na odporučenie jedného gastroenterológa aj probiotiká: Probiofix imun, Probiofix.
Treba si dávať pozor na mliečne výrobky, hlavne nalačno, popr. ak sú studené.
Taktiež minerálna voda Fatra, či už extra alebo obyčajná je veľmi dobrá.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť žalúdka - Fórum - ZDRAVIE.sk