Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pracovny uraz

zornickax

stal sa mi uraz v praci-nepamatam sa ci som sa potkla alebo skolabovala no zlomila som si ruku podla mna je to prac. uraz , ale podla technika nie vraj keby som sa potkla je to PU ale ak som so zdravotnych dovodov skolabovala tak toPU nieje podotykam moj zdravotny stav je v poriadku , nezivam ziadne lieky, alkohol ani omamne latky nepamatam sa co sa stalo ...podla zapisnice som odpadla , ale ani konkretna svedkyna nemoze presne urcit ci som odpadla ci sa potkla.. dakujem za radu zornickax

jana-pomoc

Dobrý deň, veľmi fajn je aj kontaktovať odškodňovaciu spoločnosť pred tým ako Vás Váš lekár oboduje, lebo častokrát nedostanete dostatočný počet bodov, resp, počet, ktorý je zodpovedajúci Vašemu zraneniu. Ak by ste mali záujem dám Vám kontakt na serióznu spoločnosť, kde pracujú ľudia, ktorí sami boli v takejto situácii, preto sú veľmi starostliví a spravia pre postihnutého maximum.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Pracovny uraz - Fórum - ZDRAVIE.sk