Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť rok po operácii kolena

Príspevok v téme: Bolesť rok po operácii kolena
srnka93

Dobrý deň, pred rokom mi operovali koleno meniskus, skrížený väz... Na PN som bola vyše tri mesiace, noha bola po tak dlhom čase nehybne v ortéze v strašne ochabnutom stave.. Odvtedy však aj šoférujem aj bicyklujem.. Ale stane sa mi, že ma neuveriteľne začne to koleno bolieť až do bedrového klbu a celá noha ma potom dosť silne bolí.. Myslíte, že je to normálne? Či mám zájsť k lekárovi? Ďakujem...

sisa 88

Dobrý deň, určite by som zašla k lekárovi. V každom prípade, pretože nikdy neviete, čo sa môže prihodiť. Môžem vám odporučiť čo pomohlo mne, ja som pred aj po operácií nohy jedla wobenzym. Teraz to chirurg dokonca odporučil mojej tete, tiež operácia kolena.. perfektne všetko odpuchlo a sme bez problémov. viem, že tieto enzými jedia aj športovci, popýtajte sa v lekárni ej to dobrá vec a bez predpisu.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť rok po operácii kolena - Fórum - ZDRAVIE.sk