Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dlhodobé problémy

Príspevok v téme: Dlhodobé problémy
Detr0

Dobrý deň,
Už som zúfalí a neviem čo robiť ďalej. Mám 16 rokov, v novembri 2013 som chytil silné kŕče v oblasti čriev,to sa riešilo hospitalizáciu v nemocnici ( DFNsP BA) boli mi odobraté vzorky krvi na všetky možné choroby čo sa týka orgánov v brušnej d. Všetky výsledky boli dobré ( vraj vynikajúce, jedna hodnota bola zvýšená (mám viac železa). Následne mi bola robená kolonoskopia s negatívnym nálezom a taktiež 2x USG. Vzorky z čreva odoslané na histolog. bez nálezu.
No po prepustení znova nastali problémy: kašeľ,grganie,bolesť svalov, zväčšené uzliny,vracanie (aj krvi občas), únava a podobne. Vybral som už 2 antibiotiká no kašeľ mám už 5 mesiacov a tieto problémy s ním spojené.Dokonca mám aj nízky tlak odvtedy (90/50) Bol som už aj na RTG pľúc - negat. Na ,,žiadosť´´ mojej doktorky som podstúpil aj psychologické vyšetrenie, boli mi nasadené aj lieky na ukľudnenie. (Oxazepam, Citalec, Rispen)Prosím poraďte čo mám robiť a aké vyšetrenia by som mal ešte absolvovať.

Keby dačo tak:

Nefajčím.
Nepijem.
Strava a váha primeraná veku.

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrovlaknin a spravne nasadenych a rozmnozenych probiotik. Niz z tohoto lekari nemeraju(cest vzacnym vynimkam) a ani nepredpisuju doplnky na doplnenie nedostatkov menovanych.
Takze si musis pomoct sam.
Naviac ATB znicia probioticku crevnu floru, takze davaju zelenu skodlivym mikrobom ako plesne, candidy a podobne.
Zle travenie neda telu dost zivin, obrannyxch latok a skodlive mikroby telo zamoria toxinami a karcinogenami, tiez neurotoxinami. Takze treba odstranit hlavnu pricinu tych stoviek problemov, ku ktorym zle travenie speje a nie robit rozne testy a brat chemikalie na odstranenie skodlivych priznakov a zamorovat telo o to viac.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dlhodobé problémy - Fórum - ZDRAVIE.sk