Borelioza

Príspevok v téme: Borelioza
tintion

Dobry den chcem sa opytat na priznaky boreliozy ci mozu byt aj silne zapaly klbov,bolesti kosti a celeho tela,svrbenie,mam vyrazku na zadnej strane stehna ktora sa nehoji uz asi rok...Robili mi vysetrenia krvy asi na vsetko aj reumu a tu nemam zvysenu oblicky a pecen v pohode a ostatne hodnoty genialne akurat nizsi vitamin B6 a B12 lebo som vegetarian ale mam zvyseny zapal v tele...ale testy na boreliozu boli negativne pocul som ze borelioza sa nemusi vzdy ukazat...teraz mam zvlastne pocity ze si necitim ruky ale na dotyk ich citim a mam v nich silu...vseci hovoria ze mam psychicke problemy a ze mi nic neni...mam si dat spravit dalsie testy nanu?

RNG

Mozes mat len pokazene travenie a to je cele, z toho je oslabenie celeho tela, znizena imunita, znecistene/zanesene telo a podobne.
Travenie je vec dostatku kyselin, roznych enzymov, mikrovlaknin a probiotik.
Najma nedostatok vitaminu B-12 na to poukazuje, kedze vitamin B-12 v krvi je najma z cinnosti nasicj probiotik v hrubom creve, z potravy sa velmi slabo absorbuje a nici uz v zaludku.
Pri nedostatku vitaminu B-12 je hromada problemov, od malokrvnosti(je potrebny na tvorbu cervenych krviniek) az po vysoke hladiny homocysteinu, co sposobuje zapaly vsetkeho makkeho tkaniva, najhorsie je, ze zdrsnuje hladke vystelky ciev a tym umoznuje nasadanie roznych latok na ne, tj zhorsuje cirkulaciu a vedie k porazkam a infarktom.