Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Streptokok a Candida albicans - obidve masivne pomnozene - RNG

Príspevok v téme: Streptokok a Candida albicans - obidve masivne pomnozene - RNG
janelane

Dobry den pan RNG, chcem vas poprosit o radu. Mojej mame zistili v spute zmes bakterii ale najvaznejsie z toho su b-hemolyticky streptokok a Candida albicans obidve masivne pomnozene, uz brala silne antiboitka 750mg penicillin na ktore bol streptokok citlivy ale nezabrali a Candida sa zhorsila... nedavno jej brali aj kostnu dren pretoze sa jej tvori paraprotein ma zvysene hladiny IgA je diabeticka 2typu, berie lieky na stitnu zlazu a vysoky tlak. Objednala som jej z centrum regenerace CITRICIDAL, a chcela by som jej objednat aj oreganovy olej, probiotika, kokosovy olej tak vas prosim o radu ci vsetko dokopy moze uzivat v akom pomere a hlavne ktore tie vyrobky su podla vas najkvalitnejsie.. budem objednavat z i Herbu dakujem vopred za radu

lulaaaaaaaaa

Dobry vecer,chcela by som vam všetkym napisat ohladom mna pred mesiacom mi zistili ze mam rozširenejšiu candidozu v črevach,a chcem vam povedat ze je to zaujimave pretoze som isla k lekarom iba z mojim jazykom lebo ma trapil poslednu dobu sa mi zmenil popraskal na obidvoch bočnych stran aj v strede mam velke ryhy plus ma štipal kolko razy ked som niečo zjedla alebo pri umyvani zuba vobec som nemala biely povlak na jazyku ako tu kazdy druhy piše....co som sa zlakla tak som isla k lekarovi kvoli tomu,vyplazila som mu jazyk a hned bez akehokolvek vyšetrenia mi povedal ze to je pliesnove ochorenie candidoza,nedalo mi to tak som išla na imunologia-alergologia vyšetrenie a zo stolice sa mi potvrdilo ze naozaj ju mam.tak sa uz mesiac trapim z jedlom,čitam tu vela a hladam co mozem a co nemozem jest berem aj lieky atd......len je to zaujimave ze všetko co si tu prečitam ziadne take priznaky som nemala ako tu kazdy piše všetko normalne a stravovala som sa tiez celkom dobre kazdy den zelenenia ku kazdemu jedlu atd.......tak nechapem ze preco to mam a ludia okolo mna teda to nemaju? nerozumiem tomu....nie je to podla mna o strave atd ale o psychike hlavne mala som dost stresu jednu dobu jedine nadtym som sa zamyšlala a hladala z coho to mozem asi mat napada ma jedine ten stres!!!!

redka

a co partner? ten je zdravy? teda ak nejakeho mas...

este skus mozno aj vytazok z kapucinky ta ke dobra na infekcie mocovopohlavneho systemu a potom aj na dychacie organy...

JanuskaO2

Drahy RNG, vidim, ze sa naozaj vyznate a mate prehlad o roznych chorobach a problemoch. Ja som chcela len poradit, ale neviem ako nato. Zistili mi streptokoka v posve. Krv a dutiny su uplne ciste. Mam 54kg tak som uzivala Citricidal asi 26 kvapiek na liter- pitie a zhruba tolko isto na vyplachovanie rozdelene 2KRAT za den. Uz 15 rokov mi vychadza vytok takmer zeleno-zltej farby. Candida a ine bakterie su tam nie je, tie sa mi podarili odstranit Aloe vera. Neviem ci mam pit Citricidal, pretoze vsetko je ciste len posva nie.Najprv sa mi zdalo prvych 5 dni ze ten vytok prestava a je bledy, ale preslo asi po 10 dnoch znova zozelenel a z vlastnej skusenosti viem, ze to asi nezabralo. Uzivam este zeleny il na vycistenie criev a vecer probiotikum s jablkom. Este okrem tohoto problemu sa mi vyhadzovali strasne hrube vyrazky po tvari ako hrach-po cokoloade vzdy,kde mi bolo z krvi povedane o jemne znizenej imunite na ktorej sa snazim pracovat aj stravou, sportom. Ale na toho streptokoka, ktory je len v posve som bezradna, pretoze vobec ho lekari ani ja nevedia dostat von. \\aj on su bezradni. Vdaka za Vasu uzitocnu pracu.

janelane

Dobry vecer pan RNG dakujem vam za vas cas a este raz poprosit na tuto temu. Este sa vsak chcem spytat ako dlho asi tieto vsetky vyrobky by mala brat a po akom case mam opet mamine vysetrit sputum. Aky cas zhruba trva kym ten streptokok a Candida vymiznu z tela. a aky pripravok by mala uzivat ako prevenciu aby sa jej to opet nevratilo. A velmi sa cudujem aj tomu ze imunologicke testy jej vysli dobre vraj ma vybornu imunitu tak ako je mozne, ze ma vsetky mozne bakterie na plucach. Ci vobec sa da to chronicke ochorenie vyliecit bez dalsej davky antibiotik. Za vasu radu vam budem naozaj vdacna.

RNG

Chronicke=dlhodobe, na ktore lekari zatial nenasli vhodny liek. To ale neznamena, ze neexistuje, najma ked zoberieme do uvahy aj prirodne latky, nielen ich patentovane chemikalie.
V prirode su vzdy protilatky proti vsetkemu, inac by niektory mikrob znicil cely zivot na zemi.

janelane

Velmi pekne vam dakujem :)za rady uz sme 3 roky zufale a bohuzial je to v chronickom stadiu ale pevne verim, ze takato metoda jej pomoze viac ako klasicka medicina, ktorej uz vobec neverim a pritom som sama zdravotnicka :(

RNG

Vsetko menovane moze brat nara okrem probiotik, tie musi brat osobitne, aspon 3 hodiny po dobrati inych antimikrobialnych.
Odporucam brat aj mikrovlaniny, samotne probiotika nestaci brat, ale ich treba krmit aby sa rozmnozili aspon 1000 nasobne. Oreganovy olej odporucam najma entericke kapsule z firmy Now foods,davka 3 x 2 kapsulky, predava ich hodne distributorov, tj aj iherb.
Samozrejme potrebuje aj odhlienovace ako NAC(2 x 600 mg) a serrapeptazu(3 x 120 000 IU. Viac pozri cez Google.sk pod rng, candida.
ked ma v tele aj zamorenia, odporucam jej brat aj entericky pancreatin, napr vyrobok firmy Solgar, 2 x 2 tabletky, co jej da 12 gramov ekvivalent pancreatinu, tj masivnu davku na odpratanie roznych zamoreni v tele, vcitane roznych bielkovinnych zhlukov a pripadne aj utvarov.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Streptokok a Candida albicans - obidve masivne pomnozene - RNG - Fórum - ZDRAVIE.sk