Partner ho má prilis velkeho, co s tym?

Príspevok v téme: Partner ho má prilis velkeho, co s tym?
zbludiladusa

lúbime sa s partnerom,ale absolutne nam to neklape v posteli:(vím,že je to zlé,že by to tak nemelo být,ale je to tak.
čekali sme se sexom dlho,když sme to skusali,dokonca ma aj natrhol pri prvom sexe (moj uplne prvy styk),rana sa síce zahojila,a skusame odvtedy opat mít sexe,jenomže mne nepomáha když sem vzrušená,nepomáha když si vypiju,nepomáha nic,cítim,že partner má také veliké proporcie,které sú strašne pro mě velike.som uzka,donedávna ešte panna,a partner je velmi hruby,dokonca cítím,že akoby z mojej dierke "pretrčal".:(je to hrozne,nedarí sa nam milovat.
partner stráca trpelivosť,ale ja také,nevíme,co delat.som uvolnena,chcem to, a nemali sme jesťe normálny styk :(nedarí sa nam.vždy se do mne dostane len tak kusok,potom me to zacne bolet :(stále cítím,jakoby pretrčal,skusame všechno snad,nevíme,jak to rešit.potom ma bolí vagína aj týžden,páli ma:( po takomto "zakroku",neužívam si sex,mam z neho blby pocit zlyhání :(
asi nejsme pro sebe stvorení,ale lubime se,tak nevím :( co ted s tím,nechceme se jeden druheho len tak nechat .:(poradte prosím,máte poodbne skusenosti ?

hmm hmm

Podla mna si uz davno mala ist za doktorom, aby vylucil rozne ochorenia a pod., takisto ci ten streptokok tam uz nie je pritomny, lebo ak som to spravne pochopila, tak ty si ho sice liecila, ale potom si uz nesla na kontrolu, ci ozaj zmizol, je tak?? to treba rozhodne vylucit a tak isto aj ine veci, napr. mykoza a pod. Lebo tiez si myslim, ze palenie by bolo by pri nedostatocnej vlhkosti, ale ak s tou problem nemate a aj ty mas na to chut, tak by s tym vsetkym nemal byt az takyto problem... moj rpiatel je tiez podobne obdareny, tiez ma dlzku okolo tych 20cm, aj viac, hrubku neviem, ale tenky rozhodne neni :D a on bol moj prvy, on ma pripravil o panenstvo a taketo problemy sme nemali... sme spolu uz takmer 7 rokov a niekedy, ked na to ideme rychlejsie, ze este nie som dostatocne uvolnena a som este zuzena, tiez ma problem sa do mna dosatat, ale staci, ze ideme na to pomaly, proste len sa o mna oprie, bozkavame sa popri tom, ja sa pomaly roztiahnem, potom zase o kusok ide dalej a tak postupne, az tam vojde cely. treba to skusit aj takto. a to neexistuje, ze on bude rychly, to si ako dovoluje!! chapem, ze sa snazis mat prenho pochopenie, ale nehnevaj sa, v takomto pripade, ked tebe to ma sposobit zdravotne komplikacie, kasli na pochopenie!!! tu ide hlavne o teba!! to on by mal byt ten co ta plne chape a robi VSETKO pre to, aby ta to nebolelo, alebo bolelo co najemenej a nie ze je uz nadrzany a nevydrzi to. proste ak chce mat niekedy riadny sex, nech sa najskor nauci ovladat!!!!! bez toho to nepojde. lebo presne tymto pristupom sa u teba vytvara psychicky blok a si mozno krcovita skor, nez sa do teba snazi dostat, takto to jasne ze nepojde. musis sa uvolnit, obzvlast, ak nie si este na pravidelny sex zvyknuta. ak ti to uvolnenie nepojde a stale budes mysliet len na to ze ta to bude boliet a budes sa toho bat a do sexu pojdes so stresom, tak to tak lahko nepojde. potom navstiv sexuologa, mal by ti vediet poradit. a takisto nech ho pre istotu navstivi aj tvoj priatel, resp. tam chodte spolu. a v neposlednom rade - pisala si, ze si nikdy nemaasturbovala ani nic. tak s tym zacni! :) nauc sa, na co tvoje telo reaguje, co mu robi dobre, ako moze vyzerat orgazmus (ak si ho este nemala, neviem) a ako ho dosiahnut. kup si nejaky mensi vibrator a skusaj to s nim, proste sa \\\"cvic\\\". skus vsteky tieto veci spojit a neverim, ze nic z toho nepomoze. a urcite chod za tym doktorom a skus sa ho spytat aj na to, ci on nevidi nejake neprimerane male tvoje velkosti tam dolu :) ak povie ze nie a vyluci aj vsetky ochorenia, tak len proste treba zmenit taktiku akou na to idete. velmi vam drzim palce a dufam, ze to nebude dovod na rozchod :) potom napis ako si dopadla u doktora a ako sa vam dari. dufam, ze si to coskoro uzijete ;)

axbxc

Ahoj,môžeš mať aj alergiu na kondóm,lubrikačný gél alebo partnerov ejakulát.Ja s partnerkou ochranu vôbec nepoužívame a namiesto lub. gélu si bohate vystačíme so slinami,ani neuveríš,že čo dokážu,jak vedia zvlhčiť pri orále aj pri styku.

zbludiladusa

xem hm,čiže máš penis jak moj partner..hmm,a to si myslíš,že to neni vela ?já si myslím,že áno.

jinak,jaké polohy by ste odporučili,aby to co najmenej bolelo?
lubkrikacia je dostatečna si myslim,i predohra ..akože no problemo...jenomže proste ja si stále myslím,že problém je v NEM,v jeho hrubce,resp obvode!!
nevím,možná mu krivdim,ale ja som doted nemela vaznejší problemy s pochvou,ale odkud sme to začali skušet,tak :( ma to jenom páli a bolí,príp.svrbí ...a bude to asi jeho velikostemi:(
jak nepomuzu ani tito opatreni,ktere pred stykem udeláme,co sem pisala vyšše,tak pak nevím,co s tím,asi sa rozejdem..nedá se tato žít,respmyslím,že on to nevydrží a asi sa rozejde on...
je smutne,že vztah skončí takymto sposobom,ale nenecham si ublizovat :(som mu to i rekla,on nechce zatím slyšet o rozchode :(ale takto to dalej nepojde.

zbludiladusa

axbxc noo moc dik za radu.no ja udelam nasledovne,a ak aj po tom ma bude palit a bolet neco,tak idem ku gynekologovi:
udelam nasledovne,umyjeme kondom pred stykom,oholím se,vycikám se predtím,umyjem,a v čistote všechno,a potom po styku si vypijem urologicky čaj a umyjem se,víc nedokážu udelat myslím si,ak ma pak bude pálit,tak ma asi porazíí..:/
pak už nevím...inak myslíte si,že moze ma topalit i kvoli tomu LEN,že ho ma nadpriemerneho ???
ako si to ty rešila ?když si mela takehovího ?

xem

presne tak 20 cm na dĺžku a 14cm na obvod nieje až tak nadpriemerné
ja sám mám 20,5 a obvod 14 takže .. ako je pravda že na doraz to aj partnerku zabolí ale keď sa zvolí dobrá poloha tak to ide a samozrejme predohra skôr si ohol tie chĺpky ... a nalubrikujte si to tam poriadne teda :)

axbxc

Áno,aj dlhé chlpky môžu byť problémom,aj keď sú na pyskoch,tak pri zasúvaní penisu sa dostávajú medzi penis a pysky,to spôsobuje bolesť a podráždenie vchodu do vagíny,potom dochádza aj k páleniu,lebo sa tie ložiska chlpkov podráždia.Môžeš si to aj sama bez partnera vyskúšať,poriadne si popoťahuj chlpky takých 10 minút a pritom si ešte silnejšie tri vchod do vagíny,akokeď to partner robí penisom a výsledok ucítiš,potom môžeš o tom napísať,či je ta bolesť podobná.

zbludiladusa

poradca nooo prstuje ma,takže by nemel byt problem,vy ste to jak rešil ?
no nadpriemerne velikosti su to,to vím,ale no žena ich zvládne jo,když je na to zvyklá,a naučená ..
no dlhe chlpky mam,naozaj to muze byt problem ?ale vzdyť ich nemam vo vnutri,jenom na pyskoch...

axbxc

Ahoj,tie miery,čo si udala,sú o niečo nadpriemerné,ale každá žena by ich mala bez problémov zvládnuť.Ešte mi napadlo,či nemáš dlhé chlpky,aj tie môžu spôsobovať bolesť pri sexe a následne potom aj pálenie,je to vlastná skúsenosť,po ostríhaní na krátko tieto problémy pominuli.

.Poradca.

Ja by som ti poradil najprv trochu prstovat a podobne nech si trochu zvikne tvoja vagina na to nech ju trosku roztiahnes. Popripade zajdi ku zenskemu nech ti poradi. :)

zbludiladusa

Poradca psala jsem to tu už nizsie,ale nevadí-napíšm znova ,když je stoporený,tak dlžka 19-20 cm ,proste do 2 od korene.
a obvod - 13 na zaludi,14 cm obvod ,kde je najhrubší,i možno víc.
nevím
a jak ste to řešili?

rush mame uz dávno po 20-ke,jenomže já sem sex odmítala,až ted sem se na to "dala prehovorit".
já však nechci takhle fungovat,že týden budu rozbitá,jak ty:( tež si mela takovyho?co mel take proporce? té delka by mi až tak nevadila,on nechodí nadoraz,ale hrubka,obvod -nemuze se do me dostat skoro nijak,a když se dostane mam palení a bolesti:( pro me je utrpení milovat sa s ním,ja to za milovaní nepokladam,bo se z toho léčim minimalne dva týdne,potom znova pride na sex ,a znova se léčimuž me to vazne nebavi.
strpčuje mi to hodne normální život :(

rush a jak si to vyrešila s tym nadmerne velikým?
aj teba palilo?