Partner ho má prilis velkeho, co s tym?

Príspevok v téme: Partner ho má prilis velkeho, co s tym?
zbludiladusa

lúbime sa s partnerom,ale absolutne nam to neklape v posteli:(vím,že je to zlé,že by to tak nemelo být,ale je to tak.
čekali sme se sexom dlho,když sme to skusali,dokonca ma aj natrhol pri prvom sexe (moj uplne prvy styk),rana sa síce zahojila,a skusame odvtedy opat mít sexe,jenomže mne nepomáha když sem vzrušená,nepomáha když si vypiju,nepomáha nic,cítim,že partner má také veliké proporcie,které sú strašne pro mě velike.som uzka,donedávna ešte panna,a partner je velmi hruby,dokonca cítím,že akoby z mojej dierke "pretrčal".:(je to hrozne,nedarí sa nam milovat.
partner stráca trpelivosť,ale ja také,nevíme,co delat.som uvolnena,chcem to, a nemali sme jesťe normálny styk :(nedarí sa nam.vždy se do mne dostane len tak kusok,potom me to zacne bolet :(stále cítím,jakoby pretrčal,skusame všechno snad,nevíme,jak to rešit.potom ma bolí vagína aj týžden,páli ma:( po takomto "zakroku",neužívam si sex,mam z neho blby pocit zlyhání :(
asi nejsme pro sebe stvorení,ale lubime se,tak nevím :( co ted s tím,nechceme se jeden druheho len tak nechat .:(poradte prosím,máte poodbne skusenosti ?

.Poradca.

Ake dlhe prirodzenie ma?(Ked je stoporeny) potrebujem to vediet na to aby som ti poradil ja viem ako na to maly sme ten isty problem.

RUSH

Pri tomto priemere,sa ti ani necudujem,ze mas bolesti a palenie,kazdopadne by som isla lekarovi,a mozem sa spytat kolko mas rokov a kolko spolu chodite,ked ste az teraz zacali pohlavne zit?neviem ci som to spravne pochopila,ale kludne pis cely text v cestine,urcite ti budu vsetci rozumiet,netrap sa nad tym problemom tu na fore a chod k lekarovi,nech najde pricinu tvojho palenia,tiezmsom mala muza s nadpr.penisom,ale nie teda az takto,a bolo bezne ,zesom bola aj tyzden rozbita,a to pri normalnom ,nie drsnom sposobe milovania,podla toho co som citala,uz mas v sebe panicky strachz toho vsetkeho,a nadari sa ti suvislo opisat co a ako, toho vsetkeho mi utkvelo v pameti,len streptokok,velky penis,a palenie

zbludiladusa

poradimtiti chlapa,jak je ten moj,tak jeho ťežko nečím iným uspokojit,a ak áno,tak jenom kratkodobo,jako tu baby už rekli.orál,alebo iné praktiky na uspojenie,sa mu síce páčia,ale on miluje ten pocit,když je ve me,aj ked jenom na chvílku:( je strašne nedočkavý.
a ani sa mu nedivím,po tolkých letech,co sme spolu:(

ja práveže mám široke boky i panvu.som celkovo trošku pri sebe mírne.
na pohled by se zdalo,že jsem široká,ale nejsem.

no nevím,ješte mi napadlo,že partner má zhodou blbých okolností odmalička atopický ekzém v okolí ust a tak,a ked mi robil ten orálny sex,tak nevím,možno se tam tak ten streptokok mohl nejak dostat :(nevím fakt,len nahlas uvažujem.alebo nejaka iná nákaza.
lebo jemu to stále vidno,ma šupinatú suchu kožu stále a červenu v okolí ust.a mal to aj vtedy,ked mi to delal,a predsa jenom,sice to robil jazykom,ale dotykal sa ma aj ustami dole.

pandrozd ale to toto delá nedostatečné vzrušení ?že ma to odvtedy cca týžden už páli vkuse ?:(to nevím,to se mi nezdá,kdyby áno,tak to mam len par dní,ale ne týden..asi,ne ?

ja jsem vzrušená,venujeme dlhý čas predohre,ved partner sa snaží aspon rukou ma parkrat dole spravit,bozkavat ma,a tak...
no ale zase ja nejsem taka,že by sem byla vzrušená hned,když ho vidím,nikdy se mi az tak strašne nelíbil,aby som vlhla jenom,co go vidím.a zda me pritahuje ?no ako kedy,podla hladiny hormonov asi v krvi.nekdy vic,nekdy menej.
ja už ani nevím,zda tužim po nem:( bo když si predstavím,co všechno mi z toho sexu bude,tak :((((netuzim po ničem,a když vidím jeho hruby penis,tak nekdy mam po nalade :(že mi zase ubliži,hoci ho mam rada,:(
nevím,zda to chápete ...

je týden po styku,a ja stále cítim pálení v pochve,akoby zvnutra to pálení vychází,aj v okolí otvoru,také bolenie trochu,a bolesti v pdbrušku,pálenie pri močení:( nevím,co to je,netuším.natieram sa canestenom,a este jedným kremem proti páleniu,trošku pomáha,ale málo:(
nevím si dat se sebou rady,kdyby ma aspon to podbruško nebolelo.vytok vsak nemam absolutne žádny !!! je to divné,vzdy mi lekár ríkal,že když se neco deje s pochvou,musí tam byt pritomny vytok nejaky :( ja nemám nic neobvykleho,nevím,co to muzem mít.ale sem z toho sklamaná a nestastna.

pan drozd

S panvou to nema vela spolocneho. Ja som mal stihlu chudunku babenku a mam ho dost vybaveneho a nemala problem ani ja sa dostat do nej. Problem bude skor ze Zbludiladusa nieje dostatocne vzrusena a zvlhnuta tam dole. Nech ta tvoj partner poriadne vzrusi pri predohre. Predohra je dolezita. Mozno idete nato rychlo a niesi ty pripravena. Ja som tu svoju najprv vydrazdil rukou a potom ustami ale ona bola celkovo nadrzana dost pri mne. Jej sa stacilo len dotknut dole a uz vlhla. Takze to asi zalezi ktora sa ako vzrusi. Ta moja bola fakt chudunka a tiez som myslel ze ked pride nato tak to nedam ale nebol vobec problem.
Este ma napadlo Zbludiladusa pritahuje ta tvoj partner? Dokazes sa rychlo vzrusit a zvlhnut? Tuzis ponom ci to chce len on? Ja si myslim ze ked sa zena poriadne navnadi a uvolni tak by problem byt nemal. Kolega ma tiez taku mrnavu stihlu s uzkymi bokmi manzelku aj som sa ho raz pytal lebo on je vysoky a svalnac tak ci nemaju problem v posteli a on ze keby som len vedel aka je jeho manzelka v posteli divoska. Maju aj dva deti a ano rodila cisarskym ale kedze tie deti splodili normalne tak asi neklamal.
Neviem ale mala by si ist na nejake vysetrenie. Netrpis tou dyspaureniou ci ako sa to vola. Pritom mozu byt tie problemy co som cital.

kajala-.-

ale ved streptokoka mala pred rokom už...

píšete, že cez vagínu prejde aj dieťa, tak musí aj penis vojsť. Nie je to pravda - penis ide zvonka dnu, dieťa naopak. A mnoho ženám musia nastrihnuť hrádzu, lebo sú úzke, a niektoré až tak, že musia robiť cisárky rez.

zakladateľka témy môže byť štíhla, tým pádom úzka, aj boky musí mať úzke ak má tieto problémy. Tu asi nič neporadíme. Jedine , ak by si kúpila najmenší vibrátor a skúsili pri milovaní pomaly zasunúť a skusiť, či aj ním bude mať problémy. samozrejme s gelom....( teda ak nechce chalana podviesť a vyskúšať iného " vtáka " :) )
poprípade si daj pred milovaním tabletku proti bolesti.

MultiLevel

Zbludila dusa, ja som si myslela, ze tvoj partner ma streptokoka v puse, avsak ty si napisala, ze ziadneho nema. Tak ako ta mohol nakazit? :D
Pozri, mozno ti to pride ako malichernost, ale pokial mate tento problem, myslis, ze to dokazete tahat aj dalej do buducnosti? Podla mna nie....Tusim Pompikolacik ti napisala, ze su aj ine formy, ako sa mozete sexualne uspokojovat, ale podla toho, co pises o partnerovi, tak ten sa na to urcite neda.....urcite nie dlhodobo
Ak si mala streptokoka vo vagine, tym co si napisala si si ho nepreliecila. ANTB ti akurat tak znicili prirodzene prostredie, ktore vo vagine je. Nasad si opat probiotika, ale najma ich uzivaj v strave. Na znicenie tej pliagy by ti urcite RNG odporucil NAC, oreganove kapsule, GSE a podobne...ale ako som ti napisala, opytaj sa radsej priamo jeho...

poradimtiti

Tych 5 rokov to bolo iba trapenie, tak ako to opisujes ty. Vies vy zeny dokazete city povysit nad sex, ale chlapi to moc nedokazu, my to potrebujeme mat spojene - laska+dobry sex (nie nahradu sexu inymi praktikami - to moze byt iba kratkodobe, napr. pocas tehotenstva), inak sme frustrovani :(
Je mnoho pripadav, ked chlap opustil zenu, ked sa im napr. narodilo postihnute dieta - vies, my chlapi nemame v sebe az take silne city ako vy a sme sebeckejsi.
5 rokov znamena, ze to nevzdali a ze sa z lasky snazili pre to zo vsetkych sil nieco urobit, az nakoniec po takom dlhom case prisli na to, ze s tym jednoducho nic nedokazu urobit.
Neviem, nechcem sa tvarit mudro, ale dovolim si povedat, ze ti mozno pri tom orale nieco zaniesol do raniek v posve z vonkajsej koze+z jeho ust. Je vseobecne zname, ze na kozi zije mnozstvo skodlivych bacilov, ktore len cakaju na prilezitost, kym sa koza nejako oslabi, aby sa mohli dostat priamo dnu do organizmu.

zbludiladusa

poradimti to naozaj ??kvoli tomuto sa rozešli ?po 5 rokoch ?:( bože,to musí byt fakt strasny dovod na rozchod:(
aspon,ze si nasli jinych partnerov,kterym to vyhovuje ich proporcie,ne kazda zena je stavana na 20 cm a 13,5 cm obvod :(

ten streptokok vznika z toho ?co si opisal?neviem ,ja som si stále myslela,že to skor mam z toho oralu,co mi delal.odvtedy se s tím pasujem,jenomže to presne bylo v čase když jsme se pokuseli prvykrat o styk a poranil me,to ano.

poradimtiti

Ako som uz pisal, kamarat to vzdal po 5 rokoch, lebo boli frustrovani obidvaja, tiez ma okolo 20 cm. Ona si nasla s 13 cm a k tomu je samozrejme primerana hrubka, takze tym sa jej problem uplne vyriesil a on si nasiel tiez zenu, do ktorej moze ist uplne naplno a ona si to dokonca uziva.
Skusali vsetko mozne i nemozne a ona mala presne tie iste problemy, ako tu opisujes ty. Ta streptokokova nakaza vznika tym, ze ta partner pri styku porani (nemusi to byt viditelne - podobne sa mozes poranit zubnou kefkou pri cisteni zubov, ze to ani nezbadas) a tym sa sliznica, ci koza otvori a nema sa ako branit voci bacilom. Po case sa to stava chronicke, kedze sa to opakuje (sex je viacmenej pravidelna zalezitost). Je mi luto, ze viem co ta caka. Napis potom sem niekedy, ako si dopadla. drzim palce.