Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrcky na hlave

Príspevok v téme: Hrcky na hlave
ahoj000

dobry vecer,viem ze dosz neskoro,ale neda my to napisat a spitat sa.vcera vecer som si nahmatala hrcku na lavej strane hlavy ,ked ju zatlacim alebo pohybujem krkom -hlavou tak ma to boli a citim prenikavu bolest tlak,a teraz len tak sa poskriabem na hlave a mam aj na druhej strane ,co to moze byt?tukove?je to zvlastne..ale bojim sa

Deria

Urcite chod, hlava nie je sranda, takze to neodkladaj ale neboj, moze tam byt nieco zapalene, ked to tak velmi boli. Drzim palce a daj vediet, co bolo.

ahoj000

Najskor pred dvoma tyzdnami ma tak zvlastne bolela hlava take jemne pichanie a tlak v hlave take chvilkove to bolo a islo to priamo z togo mista kde mam tie hrcky.a potom dva dni ma bolela v kuze priserne hlava a teraz som si hrcky nasla.neviem z coho to je.uz asi budem musiet ist k doktorke.

Deria

Mojej mame sa urobili na hlave tiez 2 hrcky a nikdy s tym nesla k doktorovi a moja sestra to asi zdedila po nej, lebo ich ma presne ta tych miestach, kde mama. Ked zatlaci, tiez to boli. Sestra to ma uz asi 10 rokov. No to na veci nic nemeni, aby si nesla k doktorovi, len som ta chcela potesit, ze to nemusi byt hned to najhorsie.:) Pravdepodobne su tukove, no mohlo sa aj nieco zapalit, ak to moc boli.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrcky na hlave - Fórum - ZDRAVIE.sk